شایعات در اطراف پروژه ی بسیار مهم Batman vs. Supermanدرحال فوران می باشند و فیلمبرداری این پروژه نیز به کارگردانی Zack Snyder تا اوایل سال بعد آغاز نخواهد شد . دو ستاره ای اصلی فیلم در حال حاضر در پروژه های دیگری هستند ، بازیگر نقش Batman بن افلک در پروژه ی Gone Girlبه کارگردانیDavid Fincher و بازیگر نقش Superman هنری کویل نیز در پروژه ی The Man from U.N.C.L.E به کارگردانی Guy Ritchie قرار دارد . هنوز بطور کامل مشخص نشده که آیا فیلمنامه ی Batman vs. Superman بدست David S. Goyer تمام شده است یا خیر اما این موضوع پنهان نمی باشد که پروسه ی انتخاب بازیگر آغاز شده است ، حالا کی و در چه تاریخی بصورت رسمی اسامی اعلام می شود را هیچکس نمی داند .


از زمان ابتدای معرفی حضور دو تن از بزرگترین ابر قهرمانان دنیای کمیک بوک در کمیک کان ۲۰۱۳ ، شایعات بسیاری از کارکتر های ضد قهرمان و منفی گرفته تا کارکتر های اصلی در فضای مجازی پیچیده شده اند که می توان به بازگشت Joker , Bane , Harley Quinn , Lex Luthor و Wonder Woman اشاره کرد و البته دو مورد آخر همچنان شانس هایی دارند .

اما بتازگی سایت Latino Review خبری را منتشر کرده است که براساس یک منبع موثق “بسیار موثق” ، احتمال حضورDick Grayson ملقب به Nightwing در فیلم Batman vs. Superman وجود دارد . برطبق این اخبار و منبع Latino Review ، کمپانی WB بدنبال یک بازیگر جوان و در حدود سنی ۲۰ تا ۲۵ سال برای نقشی می باشد که علاوه براین از هنرهای رزمی نیز سر در بیاورد ، در ادامه ی این اطلاعات و اینبار از منبع گروه بدلکاری پروژه ی Batman vs. Supermanدرز کرده است که این گروه نیز بدنبال یک بدلکار جوان و در حدود سنی ۲۵ سال برای حرکات رزمی می باشد .

برای کسانی که آشنایی چندانی با Nightwing و یا Dick Grayson ندارند ، باید اعلام کنیم که در داستان های کمیک بوکBatman ، وی دارای چندین همکار و یا دستیار بوده است که معروف ترین آنها Robin و Nightwing نام دارند . در اصل آنقدر دنیا و کارکتر Batman تاریک و سیاه بود که کارکتر Robin بیشتر برای اضافه کردن رنگ خلق شد و بیشتر برای کودکان استفاده میشد که کم کم در نسخه های جدید مقداری جدی تر شده است اما دنیای Nightwing برعکس رابینو همچون بتمن بسیار تاریک می باشد ، حتی بسیاری باور دارند وی تاحدودی شبیه به بروس وین است و در انیمیشن های Batman Beyond نیز این Dick Grayson می باشد که نقاب Batman را به چهره می زند . این نکته را هم باید اضافه کنیم که در حقیقت Dick Grayson فرزند خوانده ی Bruce Wayne است .


حال آیا باید این خبر Latino Review را باور کنیم یا خیر . صادقانه می توانیم بگوییم که اخبار و اطلاعات این سایت بیشتر۵۰/۵۰ است و در کنار اینکه شایعات بسیاری را به گوش ما رسانده اند اما گاهی هم داغ ترین سوپرایز ها را در آنجا می توان یافت که برای مثال اولین سایتی که خبر حضور Heath Ledger در نقش Joker را برای فیلم The Dark Knightمنتشر کرد ، همین Latino Review می باشد ، از آن طرف هم همین سایت خبر بازگشت نولان و کریستین بیل را برایBatman vs. Superman اعلام کرد که خب ، یکی از آنها درست از آب در آمد و دیگری خیر .

با توجه به اینکه Warner Bros در گذشته گفته بود این نسخه ی Batman کمی کهنه کار ، پیر ، خسته و با تجربه می باشد ، اضافه کردن یک دستیار جنجگو مانند Nightwing دور از ذهن نیست ولی باید دید سرنوشت Wonder Woman
چه می شود . اما بهرحال ، باید منتظر اخبار رسمی و تایید شده ماند و ما نیز شما را از جدیدترین آنها باخبر خواهیم کرد .
منبع:خبرگزاری آریافیلم