چهارمین قسمت از سری فیلمهای دنباله دار Mad Max تحت عنوان Mad Max: Fury Road با پس زمینه ای تاریک و مملوء از شنیده های نه چندان خوب ، سرانجام تاریخ رسمی اکران خودش را پیدا کرد . پس از گذشت ۳۰ سال از یک سه گانه با آخرین قسمت اش بنام Mad Max Beyond Thunderdome ، کارگردان George Miller باری دیگر بازگشت تا بهمراه ستاره ی فیلم The Dark Knight Rises بنام Tom Hardy برای نقش Max Rockatansky یک خط داستانی جدید و مدرنی را تشکیل بدهد .


هیچگونه جزییات داستانی از این پروژه در دسترس نمی باشد ، هیچ عکسی نه از پشت صحنه و نه از بازیگران منتشر نشده ، اطلاعات رسمی وجود ندارند و علاوه براین ها چند ماه گذشته نیز باخبر شدیم George Miller تصمیم گرفته چندین صحنه های این فیلم را دوباره فیلمبرداری کند . با در نظر گرفتن این مسئله که Mad Max: Fury Road چند سالی است در مرحله ی ساخت قرار دارد نه یکی دو سال و هنوز چیزی در دست نمی باشد کمی نگران کننده است ، از آن طرف هم بسیاری براساس تصاویری که از ماشین های این پروژه دیده اند باور دارند این فیلم فوق العاده خواهد بود اما تا زمانیکه بطور رسمی تیزر تریلر یا تصویری منتشر نشود ، چیزی نمی توان گفت .

با وجود تمام این حواشی های منفی ، بتازگی باخبر شده ایم Mad Max: Fury Road برای اکران در تاریخ ۱۵ می ۲۰۱۵ مشخص شده است که ممکن می باشد کمی حس های مثبت را برای این پروژه باز گرداند .

سال ۲۰۱۵
همچنان معروف است بهسال مرگ و شاهد مهم ترین و بزرگ ترین پروژ ه های بلک باستر خواهیم بود و لازم به ذکر می باشد ، اگر فیلم Mad Max: Fury Road طبق برنامه در این تاریخ اکران شود ، درست دو هفته پس از نماینده ی مهم و عظیم مارول یعنی The Avengers: Age of Ultronو یک هفته قبل ازTomorrowland ساخته ی Brad Bird و Susan Cooper به کارگردان Paul Feig روانه ی سالن های سینما خواهد شد ، بنابراین بهتر است خودش را برای یک رقابت سخت آماده کند .

دیگر بازیگران این فیلم را Nicholas Hoult , Charlize Theron , Mel Gibson , Rosie Huntington-Whiteley , Zoë Kravitz و Riley Keough تشکیل می دهند .


منبع:خبرگزاری آریافیلم