برایان سینگر برای کارگردانی قسمت تازه مجموعه فیلم «مردان ایکس» انتخاب شد. این قسمت از فیلم با نام «مردان ایکس: آپوکالیپس» به روی پرده سینماها می رود.مسئولان کمپانی فوکس قرن بیستم که تهیه کننده فیلم هستند می گویند هم آن ها و هم سینگر موافق با این موضوع هستند.

بحث کارگردانی قسمت تازه مجموعه فیلم «مردان ایکس» در حالی مطرح شده، که تا به حال اطلاعات اندکی در رابطه با «مردان ایکس: روزهای گذشته آینده» پخش شده است.

در عین حال، با وجود پخش خبر کارگردانی قسمت تازه فیلم توسط سینگر، هم او و هم کمپانی فوکس قرن بیستم ترجیح داده اند در ارتباط با این موضوع صحبتی نکنند.

اخباری که از گوشه و کنار شنیده می شود، خبرهایی است که توسط محافل و افراد نزدیک به این فیلم ساز و کمپانی در اختیار رسانه های گروهی قرار داده می شود.

همین منابع هستند که می گویند پایان قصه «مردان ایکس: روزهای گذشته آینده» به گونه ای است که راه را برای تولید قسمت بعدی آن کاملاً باز می گذارد.

به نوشته سایت اینترنتی موویز، محافل نزدیک به کمپانی فوکس قرن بیستم می گویند تا چند هفته دیگر، مسئولان آن به صورت رسمی خبر کارگردانی «مردان ایکس» جدید توسط برایان سینگر را اعلام خواهند کرد.

به احتمال زیاد بازیگران دو قسمت سری جدید این مجموعه فیلم، نقش های اصلی سومین قسمت آن را بازی خواهند کرد.

جیمز مک آوی، مایکل فاسبندر، جنیفر لاورنس و نیکلاس هولت بازیگران سری جدید فیلم هستند که به احیای قصه این مجموعه اکشن و ماجراجویانه پرداخته است.

«مردان ایکس: کلاس اول» در سال 2011ساخته شد و به احیای این مجموعه فیلم پرداخت. فیلم با فروشی 146 میلیون دلاری در امریکای شمالی، کمترین فروش را در بین تمام فیلم های ان داشته است.

به نوشته سایت اینترنتی موویز، این رقم کم فروش در حالی نصیب این قسمت از فیلم شد، که حدود 160 میلیون دلار صرف تولید آن شده بود.

بازیگران سری اول مجموعه فیلم «مردان ایکس» ، در قسمت تازه آن هم بازی دارند. هیوجکمن، آنا پاکوئین، یان مککلن، پاتریک استوارت، الن پیج و هالی بری بازیگران اصلی نسخه اصلی هستند.

اگر برایان سینگر کارگردانی «مردان ایکس: آپوکالیپس» را به عهده بگیرد، اولین بار است که دو قسمت از این مجموعه فیلم را پشت سر هم پس از «مردان ایکس» (2000) و «مردان ایکس 2» (2003) کارگردانی می کند.

«مردان ایکس: آپوکالیپس» برای بیست و هفتم ماه مه سال 2016 آماده نمایش عمومی خواهد شد. هنوز خط اصلی قصه فیلم، برای کسی فاش نشده است.

این در حالی است که هنوز معلوم نیست کلید فیلم برداری آن هم چه زمانی زده خواهد شد. قسمت دوم سری جدید این مجموعه فیلم ابرقهرمانانه و کمیک استریپی (مردان ایکس: روزهای گذشته آینده) برای تابستان سال آینده میلادی به روی پرده سینماها خواهد رفت.

---------------

منبع: فارس