چائینگ تاتوم که در قسمت دوم مجموعه فیلم اکشن و ماجرا جویانه «جی آی جو» جان خود را از دست داد، در قسمت سوم آن بازی خواهد داشت.تهیه کنندگان این مجموعه فیلم علمی تخیلی گفته اند راهی پیدا کرده اند تا این کاراکتر مرده، در ماجراجویی های قسمت تازه آن هم حضور داشته باشد.

جان ام چو فیلم ساز آسیایی تبار که سومین قسمت این مجموعه فیلم را کارگردانی می کند، در گفت وگویی اعلام کرد تاتوم در این قسمت فیلم هم بازی خواهد داشت.

ایوان داگرتی (نویسنده فیلمنامه های «سفید برفی و شکارچی» و «انشعاب پذیر») برای کار نگارش فیلمنامه «جی آی جو 3» انتخاب شده است.

او که ماه سپتامبر مذاکره با تهیه کنندگان فیلم را شروع کرد، ماه قبل قرارداد همکاری را امضا کرد و از هفته آینده کار خود را شروع می کند.

با آن که هنوز کار انتخاب بازیگران قسمت سوم فیلم شورع نشده و معلوم نیست چه کسانی در آن حضور خواهند داشت، جان ام چو درباره احتمال حضور تاتوم در آن صحبت کرده است.

به گفته او:« چانینگ تاتوم بازیگر اصلی قسمت اول فیلم بود و طرفداران این مجموعه فیلم می خواهند که او در ادامه ماجراجویی های قصه فیلم حضور داشته باشد. اما اگر یادتان باشد کاراکتر استورم شادو پس از مرگ خود در قسمت اول، در قسمت دوم دوباره حضور داشت. در عین حال، کاراکتر هایی را هم داریم که پس از مرگ خود، بازگشت دوباره ای به قصه نداشتند. بزرگترین مزیت دنیای جی آی جو این است که نمی توانیم حدس بزنیم که کدام کاراکتر ها بر می گردند و کدام یک خیر.»

بر همین اساس، این فیلم ساز اعلام می کند احتمال زیادی وجود دارد که کاراکتر چانینگ تاتوم در قسمت سوم فیلم، حضور دوباره و پررنگی داشته باشد.

تاتوم در قسمت اول و دوم این مجموعه فیلم در نقش کاراکتر ی به نام دوک بازی کرد. او رئیس یک گروه عملیاتی محرمانه بود که با دشمنان بشریت مبارزه می کردند.

قسمت دوم این فیلم علمی تخیلی و فانتزی در سطح جهانی (هم آمریکا و هم بقیه کشورهای دنیا) حدود 375 میلیون دلار فروش کرد و راه را برای تولید قسمت سوم ان هموار کرد.

تهیه کنندگان فیلم با آن که هنوز زمانی را برای شروع کار فیلمبرداری قسمت تازه آن اعلام نکرده اند، گفته اند قصد دارند آن را برای تابستان سال 2016 آماده نمایش عمومی کنند.

به نوشته سایت اینترنتی موویز،مسئولان کمپانی پارامونت گفته اند دواین جانسن برای دومین بار، نقش اصلی قصه این فیلم را به عهده خواهد گرفت.

-----------

منبع: فارس