با وجود اینکه شخصیت اصلی منفی فیلم The Avengers: Age of Ultronبه کارگردانی و نویسندگی Joss Whedon مدت هاست مشخص شده است ، براساس تازه ترین اطلاعات بنظر می رسد امکان حضور دومین شخصیت منفی نیز وجود دارد . در حالیکه Ultron ها چهره ی منفی اصلی داستان این فیلم را در دست خواهند داشت اما دومین شخصیت منفی بیشتر در ارتباط با دو کارکتر جدید یعنی Quicksilver با بازی Aaron Taylor-Johnson و Scarlet Witch با بازی Elizabeth Olsen خواهد بود .

برمبنای چندین سایت خبری دیگر شنیده ها حاکی از آنست که Baron Wolfgang Von Strucker دومین کارکتر ضدقهرمان و منفی فیلم The Avengers 2 خواهد بود . قبل از بررسی این خبر لازم می دانیم اطلاعات کوتاهی در رابطه با این شخصیت برایتان شرح دهیم . Von Strucker یکی از سربازان بازنشسته ی نازی ها (فیلم کاپیتان آمریکا ۱) و یکی از رهبران اصلی گروه H.Y.D.R.A (از دشمنان کاپیتان آمریکا) می باشد . این شخصیت بطور کامل از لحاظ جسمانی بازسازی شده است بطوریکه آسیب پذیری بدن وی به میزان صفر درصد رسیده است (از همان مواد کایپتان آمریکا استفاده کرده اند) و همچنین بدن او قابلیت درمان خودش را داراست که باعث می شود تا وی بار ها و بارها از چنگال مرگ بسادگی فرار کند (شاید این موضوع شما را بیاد مامور Coulson در قسمت اول انتقام جویان بیندازد) . حال با وجود چنین شخصیتی داستان فیلم چگونه خواهد بود ، برطبق همین اخبار گفته شده در اصل نازی ها و H.Y.D.R.A مسئول ورود دو شخصیت Quicksilver و Scarlet Witch به این دنیای انتقام جویان می باشند و علاوه براین در ابتدای داستان Baron Wolfgang Von Strucker در طرف آنها خواهد بود که در آخر منجر می شود به پیوستن Quicksilver و Scarlet Witch به گروه انتقام جویان .

در ادامه ذکر شده است کمپانی Marvel برای این نقش در جستجوی یک بازیگر قوی هیکل و حدود سنی ۴۰ تا ۵۰ سال می گردد که Dougray Scott از Mission: Impossible II و Marton Csokas از The Lord of the Rings: Return of the King جزع نامزدین Baron Wolfgang Von Strucker می باشند همچنین باید اعلام کنیم تا الان هنوز خبر رسمی از این کمپانی بابت این موضوع منتشر نشده بنابراین تا اخبار رسمی باید منتظر ماند .

دیگر بازیگران تایید شده ی این پروژه تاکنون شامل Robert Downey Jr. , Chris Evans , Chris Hemsworth , Mark Ruffalo , Scarlett Johansson , Cobie Smulders , Samuel L. Jackson و James Spader می شوند .


فیلم The Avengers: Age of Ultron در تاریخ ۱ می ۲۰۱۵ اکران خواهد شد .منبع:خبرگزاری آریافیلم