کمپانی بزرگ Warner Bros بتازگی تاریخ جدیدی برای پروژه ی Man of Steel 2 اعلام نمود که ممکن است بسیاری از این اتفاق خوش حال نشوند . این پروژه ی فوق العاده مهم و بزرگ که همچنان عنوان رسمی ندارد و بیشتر با نام پر محتوا و هیجان انگیز Batman vs. Superman شناخته می شود طبق آخرین تغییرات در تاریخ ۶ می ۲۰۱۶ اکران خواهد شد نه تاریخ اولیه اش ۱۷ جولای ۲۰۱۵ که به این معناست سال مرگ یکی دیگر از با ارزش ترین بلک باستر هایش را نیز از دست داد .

تنها دلیل رسمی که کمپانی سازنده ی این پروژه در اعلامیه اش بیان کرد ، متن روبروست :” اجازه ای به سازندگان فیلم تا دیدگاه شان نسبت به بعد کامل فیلم کنار هم گذاشته شود و جمع بندی کاملی از داستان فیلم بدست بیاورند “. اما در طرف مقابل شایعات بسیاری در فضای مجازی پر شده است که داستان را جوره دیگری نشان می دهد ، به این صورت که Ben Affleck ، درست شخصی که در Man of Steel 2 قرار است نقش بروس وین ملقب به بتمن را بازی کند در یکی از تمرین های آماددگی اش برای این نقش دچار صانحه و شکستی پا شده است که این گزارشات به هیچ عنوان در خبر WB وجود ندارد ، البته در برخی دیگر از سایت های خبری گفته شده بجای پا ، چندین دنده از این بازیگر شکسته است و چندین هفته برای رسیدن به حالت آمادگی زمان لازم خواهد داشت .

بطور کامل و مشخص نمی دانیم چه مدت زمان می برد تا این آسیب دیدگی بن افلک درست شود اما درست چند روز قبل این بازیگر بهمراه خانواده اش مشغول قدم زنی در لس آنجلس بودند .

بهر حال بعد از سوگواری برای این تاخیر ، لازم به ذکر است بنظر می رسد می ۲۰۱۶ نیز به گونه ای مشغول تبدیل شدن به یک ماه مرگ است بطوریکه به غیر از Batman vs. Superman ، یک پروژه ی بی عنوان ماورل (Dr.Strange یا Black Panther) و X-Men: Age of Apocalypse نیز از هم اکنون در این ماه قرار گرفته اند .

علاوه براین Warner Bros افزود بجای پروژه ی Man of Steel 2 در ۱۷ جولای ۲۰۱۵ ، جدیدترین ساخته ی بی عنوان Joe Wright که در مورد Peter Panمی باشد ، اکران خواهد شد که فکر نمی کنیم چندان حال و هوای متفاوتی با Batman داشته باشد .


منبع:خبرگزاری آریافیلم