The Leagueژانر: کمدی - ورزشی
سازنده: Jeff Schaffer - Jackie Schaffer
کشور: آمریکا
شبکه پخش کننده: FX
مدت زمان پخش: 30 دقیقه

شروع پخش: October 29, 2009
برای اینکه از طرفداران The League باشید، لازم نیست که چیز زیادی در مورد فوتبال فانتزی و یا ورزش بدانید. فقط نیاز به دوستانی دارید که از آنها متنفرید! این سریال داستان گروهی از دوستان قدیمی در لیگ فوتبال فانتزی را دنبال می کند که کاملا مراقب یکدیگر هستند، آنقدر که از هر فرصتی استفاده می کنند تا زندگی یکدیگر را خراب کنند. این شش دوست هرکاری می کنند تا برنده شوند، در حالی که با اتفاقات مختلفی که در زندگی روزمره شان رخ می دهد مواجه می شوند.
Peter Eckhart، قهرمان سه دوره ی لیگ که از همسرش Meegan جدا شده است. Peter معمولا دوستان ساده لوحش Taco و Andre را فریب می دهد و به اینکار شناخته شده است. Kevin MacArthur دستیار دادستان منطقه، کمیسر لیگ و همچنین بهترین دوست Peter است. از آنجایی که او برای رقابت در لیگ مشکل دارد، اغلب از دانش فوتبالی همسرش Jenny کمک می گیرد. در نتیجه، برای بقیه مسلم است که Jenny تیم Kevin را اداره می کند. Rodney Ruxin یک وکیل مسیحی است و به همان اندازه در لیگ ظالم و نفرت انگیز است، که در دادگاه است. او همسر جذابی دارد بنابراین خیلی تلاش می کند که او را خوشحال کند. دکتر Andre Nowzick یک جراح پلاستیک ثروتمند است که ساده لوحی اش باعث خنده ی دیگران می شود. او هر لباسی که باور دارد مد روز است را می پوشد، برای همین توسط دوستانش به شدت مورد تمسخر قرار می گیرد. Taco MacArthur برادر کوچکتر Kevin ، یک نوازنده بیکار است. او به فوتبال اهمیت نمی دهد و چیز زیادی در موردش نمی داند. و Jenny MacArthur همسر Kevin است که به او کمک می کند تا تیمش را اداره کند و شور و شوق زیادی برای لیگ دارد.


بازيگران:


  • Mark Duplass در نقش Peter Eckhart


  • Stephen Rannazzisi در نقش Kevin MacArthur

  • Nick Kroll در نقش Rodney Ruxin

  • Paul Scheer در نقش Andre Nowzick


  • Jonathan Lajoie در نقش Taco MacArthur


  • Katie Aselton در نقش Jenny MacArthurاين مطلب بصورت اختصاصي براي " انجمن تخصصي رسانه کوچک " به نگارش درآمده و هر گونه کپي برداري از آن تنها با ذکر منبع و درج لينک بلامانع مي باشد.