سرانجام تریلر فیلم جنایی ، معمایی کارگردان برنده ی اسکار و همینطور کارگردان مراسم المپیک لندن یعنی Danny Boyle بنام Trance منتشر شد .
داستان فیلم در مورد یک باند سارق اثار هنری می باشد که از زمانی که مغز متفکر این گروه با بازی James McAvoy حافظه یخودش را از دست می دهد دچار مشکل جدی می شوند . Vincent Cassel نقش سر دسته این باند خلافکار را بازی می کند و Rosario Dawson نیز نقش کارکتری را بازی می کند که وظیفه دارد تا با استفاده از هیپنوتیزم ان حافظه های گمشده را برگرداند .
خلاصه داستان : کارگردان دارنده ی اسکار و سازنده ی فیلمهایی مانند : Slumdog Millionaire و ۱۲۷ Hours کارگردان این اثر می باشد که بازیگران اصلی ان James McAvoy, Vincent Cassel و Rosario Dawson تشکیل می دهند . در یک حراج اثار هنری سایمن با بازی McAvoy با همراهی فرانک با بازی Cassel که سر دسته ی یک گروه زیرزمینی و همینطور سارق اثار هنری می باشند قصد سرقت چند نقاشی با ارزش را دارند . اما پس از سرقت فرانک به سایمن خیانت می کند و ضربه ی محکمی بر سر سایمن با بازی McAvoy وارد می کند . اما داستان اصلی از انجا اغاز می شود که فرانک متوجه می شود که سایمن تمام اثار سرقت شده را در مکانی پنهان کرده و حالا هم دیگر بیاد نمی اورد که ان مکان کجاست . به همین دلیل این گروه خلافکار از شخصی دارای قدرت هیپنوتیزم با بازی Dawson استفاده می کنند تا حافظه های سایمن را برگردانند .
Trance اکرانش در بریتانیا در تاریخ ۲۷ مارچ اغاز می شود .منبع:ariamovie