درست در شب جنجالی مسابقات راگبی ، تریلر کوتاه از قسمت سوم فیلم Iron Man منتشر شد ، در همین حین کمپانی بزرگ Marvel به نوعی اخرین پوستر از این فیلم رو منتشر کرد که به نوعی ممکن است اخرین قسمت از این سه گانه و یا اخرین Iron Man با بازی Robert Downey Jr باشد . Shane Black کارگردان قسمت سوم داستان فیلم رو به گونه ایی متفاوت تغییر داده است ، در این پوستر Robert Downey Jr در لباس Iron Man بدون ماسک و وارونه وار به سمت زمین در حال سقوط می باشد و این خبر خوبی برای مرد اهنی نمی باشد . در این قسمت که Iron Man با یکی از قدرتمند ترین دشمنانش روبرو است ، متوجه می شود که دنیایی که ساخته است به دستان دشمنش در حال نابودیست .
دیگر ستارگان این فیلم شامل : Gwyneth Paltrow, Don Cheadle, Ben Kingsley, Rebecca Hall, Guy Pearce, Jon Favreau و James Badge Dale می شوند .
فیلم Iron Man 3 در تاریخ سوم می اکران اولیه و بعد اکران عمومی اش اغاز خواهد شد .

خلاصه داستان : اینبار کمپانی Marvel در فیلم Iron Man 3 ، شخصیت خودخواه اما باهوش Tony Stark یا Iron Man برعلیه شخصی قرار داده است که برای از بین بردن دشمنانش هیچ حد و مرزی را نمی شناسد . زمانی که تونی استارک متوجه می شود که دنیایی که خودش با زحمت ساخته است در حال نابودی توسط دستان افرادی گمنام می باشد ، بنابراین تونی بسیار تلاش می کند تا اشخاصی که پشت این ماجرای هولناک هستند را پیدا کند . همانطور که تونی استارک در جال شناسایی شخصی که در حال ضربه زدن به مرد اهنی می باشد ، به اطلاعات زیادی نیر در مورد مرد اهنی بدست می اورد و از خودش می پرسد که ایا این انسان است که به لباس ازرش می دهد و یا لباس است که باعث شخصیت گرفتن ادمی می شود .منبع:Ariamovie