از زمانیکه کمپانی Marvel توانست با فیلم The Avengers فروشی معادل ۱٫۵$ بیلیون دلار کسب کند رقیب این کمپانی ، DC نیز خواهان ساخت فیلمی مانند The Avengers شد . بنابراین به دنبال کمپانی Warner Bro رفت تا پروژه ی Justice League را عملی کنند . برطبق بسیاری از نشریات و روزنامه ها این یک جنگ بین دو قدرت بزرگ فیلمسازی و کمیک بوک ها می باشد ، جنگی بین کمپانی های Walt Disney و Warner Bro و از طرفی هم بین Marvel و DC . در خبرهای گذشته اعلام کردیم که Justice League به احتمال بسیار زیاد در سال ۲۰۱۵ توسط کمپانی بزرگ WB اکران خواهد شد و همینطور کمپانی Warner Bro از Will Beall نویسنده ی فیلم Gangster Squad خواسته بود تا فیلمنامه ای برای این فیلم بنویسد . این پروژه که هنوز کارگردانی برای ان مشخص نشده بود کمپانی WB اعلام کرد تا میزان استقبال از فیلم Man of Steel چراغ سبزی برای ساخت فیلم Justice League خواهد بود ، اما امروز در خبرها متوجه شدیم که کمپانی WB فیلمنامه ی Will Beall را از دور خارج کرده است و اصلا علاقه ای به استفاده از این فیلمنامه ندارد .
در منابع خبری متعددی این موضوع اعلام شده است که فیلمنامه ای که توسط Beall نوشته شده بود توسط کمپانی WB متوقف شده است . در بسیاری از این خبرها حتی گفته شده است که این فیلمنامه به نوعی وحشتناک بوده است و این یکی از دلایلی می باشد که تاکنون کمپانی WB نتوانسته است که کارگردانی مناسب برای ان پیدا کند ، خبرهای امروز که تماما برعلیه Will Beall بوده است به گونه ای اشاره می کند که حتی فیلمنامه ای که Will Beall برای Gangster Sqaud نوشته است نیز ناامید کننده بوده است .
فیلمنامه ای که Will Beall نوشته بود در مورد شخصیت های Batman و Superman و Wonder Woman و The Flash و Green Lantern بوده است که برعلیه دشمنی مشترک بنام Darkseid قرار می گرفتند . اما حال که متوجه شدیم این فیلمنامه دیگر توسط کمپانی WB استفاده نخواهد شد ، پس ممکن است با داستان و کارکترهای متفاوت و جدیدی روبرو شویم . بنابراین با اینگونه خبرها که هر روز شاهد شنیده شدن ان می باشیم ، بعید می دانیم که این فیلم تا دوسال دیگرحتی فیلمنامه ای در دست داشته باشد ، تا کارگردانی برای ان انتخاب شود وایده های کارگردان در فیلمنامه اضافه شود و همینطور اعضای گروه بازیگری و پشت صحنه ی ان انتخاب شوند بعید است که تا سال ۲۰۱۷ خبری مبنی بر اکران این فیلم بشنویم .
از طرفی هم منتشر شدن این خبرها بسیار نگران کننده می باشد و به نوعی نشان دهنده ی این می باشد که حتی کمپانی WB نمی داند چگونه داستان فیلم بزرگی مانند Justice League را روایت کند و ایا اصلا از عهده ی ان برمی اید یا خبر و ایا این تصمیمی عجولانه از این کمپانی بزرگ فیلمسازی بوده است . این موضوع را هم نمی توان رد کرد که با ساخت فیلم The Avengers توسط کمپانی Marvel فشار بسیار زیادی بر کمپانی رقیب یعنی DC و طرفدارانش وارد کرد ، تا انان نیز حاضر نباشند تا هیچگونه زمانی را برای تبدیل قهرمان هایشان به فیلم از دست بدهند . بنابراین امیدوار هستیم که کمپانی های WB و DC با عجله تصمیم به اکران این فیلم درسال ۲۰۱۵ نگیرند و اگر می خواهند که فیلم Justcie League را با دقت و وقت کافی اماده نمایش برای سال ۲۰۱۶ و یا ۲۰۱۷ به خرج دهند .
فیلم Man of Steel در تاریخ ۱۴ جون اکران خواهد شد .

منبع:Ariamovie