نیکول کیدمن از بازی خود در در نقش گریس کلی ملکه موناکو در فیلمی با عنوان "گریس موناکو" که هنوز اکران نشده است، دفاع کرد.

او تصویری که از این چهره فقید سلطنتی خلق کرده است را آبرومندانه و محترمانه خواند.

کیدمن که بازی در فیلم هایی چون "مولن روژ" را در کارنامه دارد، با اعتراض شدید فرزندان گریس کلی روبه رو شده که فیلم را فاقد ارزش خوانده اند. ماه پیش پرنس آلبرت و خواهرانش کارولین و استفانی این فیلم را به دور از واقعیت و سراسر تخیل و نادرست خوانده بودند.

کیدمن که تاکنون سکوت اختیار کرده بود، حالا سکوت خود را شکسته و این فیلم را بسیار محتاطانه خوانده و می گوید مطمئن است که با احترام تمام یاد این چهره افسانه ای هالیوود را زنده کرده است.

این بازیگر استرالیایی که در لندن برای اکران فیلم جدیدش "سوخت رسان" حضور دارد به گزارشگران گفت نقش گریس کلی را با تمام احترامی که برای او، زندگی اش و خاطراتش قایل بود ایفا کرده و امیدوار است همه به زودی به این نتیجه برسند. او گفت این فیلم هیجان انگیز اما در درجه اول محتاطانه ساخته شد و او مطالعه زیادی برای بازی در نقش این چهره کرد.

گریس کلی بازیگر مشهور هالیوود پس از ازدواج با پرنس رینیر پادشاه موناکو در سال ۱۹۵۶ از سینما کناره گیری کرد. او در حالی که ۵۲ سال داشت در سال ۱۹۸۵ در یک حادثه رانندگی درگذشت.

اکران فیلم "گریس موناکو" برای سال ۲۰۱۴ پیش بینی شده است.

مهر