خبری از جدیدترین فیلم تام هاردی یکی از ستاره های بسیار محبوب هالیوود با نام سمرقند یا Samarkand . تام هاردی قرار داد فیلم جدیدش را امضا کرد و اینبار در یک درام بعد از جنگ با نام Samarkand بازی خواهد کرد و این فیلم نگاهی ویژه و دقیق به سربازانی دارد که از کشور افغانستان به محل زندگی خود بر میگردند و با نوعی جنون و مریضی با نام PTSD مبتلا شده اند . این اثر سرگذشت سربازی را نشان میدهد که در حوالی منطقه ی سمرقند افغانستان به ارتش امریکا خدمت میکرده و حال به خانه ی پیشین خود برگشته در حالی که مبتلا به نوعی جنون جنگی در خاک مشرق زمین و افغانستان شده است و او باید سعی کند زندگی اش را دوباره همراه با این مریضی بسازد .
کارگردانی این اثر را Greg Williams انجام خواهد داد و باید امیدوار بود که دیگر بازیگران این اثر هم به مانند تام هاردی سرشناس باشند . تام هاردی هم اکنون بسیار مشغول است و او غیر از این فیلم ۵ فیلم دیگر عبارتند از Mad Max: Fury Road و Animal Rescue با نویسندگی Dennis Lehane و فیلم Everest با کارگردانی Doug Liman ، فیلم Locke با کارگردانی و نویسندگی Steven Knight و فیلم Child 44 ، فعلا در دو فیلم Child 44 و Animal Rescue تام هاردی با بازیگری زن با نام نائومی راپیس ( Prometheus ) همبازی است ولی دیگر بازیگران بقیه فیلمهایش به جز مکس دیوانه فعلا مشخص نیستند .
هنوز تاریخ دقیق شروع فیلمبرداری و اکران فیلم سمرقند مشخص نیست ولی به محض اعلام شما را در جریان خواهیم گذاشت .منبع:AriaMovie