کمپانی Sony Pictures تریلری جدید برای فیلم مهم و جنجالی After Earth به کارگردانی M. Night Shyamalan منتشر کرد . After Earth یک فیلم علمی / تخیلی می باشد با بازی Will Smith و فرزندش Jaden Smith که در فیلم نیز همواره پدر و پسر می باشند که در اثر اتفاقاتی در سیاره ای ناشناخته سقوط می کنند “زمین” . و درحالی که پدر صدمه دیده ، این وظیفه ی پسر می باشد تا به تنهایی وظیفه ی حفاظت و نگهبانی را انجام دهد زیرا زمین دیگر ان سیاره ای نیست که همه ی ما می شناسیم . Will Smith علاوه بر بودن در جلوی دوربین در پشت ان نیز فعالیت می کند و فرزندش را به عنوان بازیگر نقش اول به تماشاگران نشان می دهد ، و می خواهد تا Jaden Smith توانایی هایش را نشان دهد و تماشاگران زودتر این بازیگر جوان و تازه وارد را بپذیرند .
در این فیلم بازیگران دیگری مانند Zoe Kravitz, Sophie Okonedo و Isabelle Fuhrman حضور دارند .
فیلم After Earth در تاریخ ۷ جون ۲۰۱۳ اکران خواهد شد .
خلاصه داستان : Kitai Raige با بازی Jaden Smith و پدر افسانه ایش Cypher با بازی Will Smith بعد از ۱۰۰۰ سال خروج از زمین بدلیل اتفاقات که برای انسان ها افتاد ، در زمین فرود امدند . زمانی که Cypher مجروح می شود ، Kitai مجبور می شود تا تنهایی در یک ماجراجویی خطرناک به سیگنالی که برای کمک از زمین فرستاده می شد رسیدگی کند . اما در زمین موجوداتی تکامل یافته و توقف ناپذیر سکونت و رهبری این سیاره (زمین) رو برعهده گرفتند و این نوجوان تکاور باید تمام تلاش خودش را بکند . در این ماموریت پدر و پسر باید با یکدیگر همکاری کنند و سعی کنند تا به هم اعتماد کنند تا بتوانند به سرعت به خانه برگردند .

برای دانلود این تریلر جذاب و عالی بروی کلمه ی دانلود در هر کیفیت کلیک کنید (لینک دانلود را درون دانلود منیجر خودتان قرار دهید) :
کیفیت ۴۸۰ : دانلود تریلر
کیفیت ۷۲۰ : دانلود تریلر
کیفیت ۱۰۸۰ : دانلود تریلر


منبع:AriaMovie