James Frechevilleبازیگر جوان و خوش آتیه ی هالیوودی همبازی تام هاردی و Noomi Rapace در درام جنایی Animal Rescue شد. این بازیگر جوان را پیش از این در فیلم Animal Kingdom که گای پیرس و جوئل ادگرتون هم در آن نقش داشتند دیده بودیم ، این فیلم در سال ۲۰۱۰ نامزد اسکار شده بود.
داستان فیلم Animal Rescue درباره ی مردی جنایتکار و یک سارق حرفه ای با بازی تام هاردی میباشد که در یک دزدی یک اشتباه بزرگ میکند و قتلی را مرتکب میشود و حالا گروهی از سارقین او را یافته و تا حد مرگ کتک میزنند و او را در محل زندگی سگها ول میکنند و بازیگر دیگر این اثر Noomi Rapace او را پیدا میکند و از مرگ نجات میدهد و حالا شخصیت تام هاردی در پی گرفتن انتقام سختی میباشد.James Frecheville هم در این فیلم در نقش یک جنایتکار جوان و کوچکترین عضو سارقان قرار است ایفای نقش کند.

کارگردان این اثر آقای مایکل رُسکام میباشد که مهمترین اثرش فیلم Bullhead میباشد که در سال ۲۰۱۱ آنرا ساخت ، همچنین این فیلم بر اساس رمانی از یکی از سرشناس ترین نویسنده های هالیوود دنیس لِهان ساخته خواهد شد که فیلمهایی معروفی مانند Shutter Island و Gone Baby Gone از نوشته های اوست.
دیگر بازیگران این اثر پر صر و صدا Matthias Schoenaerts و Michael Aronov و Chris Sullivan میباشند و هنوز تاریخ دقیق شروع فیلمبرداری و اکران مشخص نیست ولی به زودی این اطلاعات اعلام خواهند شد ، پس منتظر باشید…