امروز در خبرها مطلع شدیم که Robert Redford در یکی از فیلمهای مهم کمپانی Marvel حضور خواهد داشت . خبرها حاکی از انست که Robert Redford به پروژه ی مهم Captain America: The Winter Soldier خواهد پیوست و نقش فرمانده ی یکی از سفینه های S.H.I.E.L.D را بازی خواهد کرد . Robert Redford که در یکی از پروژه های اکشن / جاسوسی Tony Scott در سال ۲۰۰۱ بنام Spy Game حضور داشته ، باعث شده تا Kevin Feige که عنوان مدیر تولید و سخنگوی کمپانی مارول را داراست پس از اینکه به فیلمه The Winter Soldier ژانر سیاسی / هیجان اگیز دهد ،Robert Redford بازیگر درستی برای نقش فرماندهی S.H.I.E.L.D از نظر او باشد .
همانطور که سفینه های S.H.I.E.L.D قرار است تا در بیشتر فیلمهای کمپانی مارول حضور داشته باشند ، بنابراین اخباری منتشر شده است مبنی بر اینکه ممکن است Robert Redford نیز در فیلمهای دیگری به غیر از The Winter Soldierحضور پیدا کند . اگرچه Robert Redford اولین شخصی نمی باشد که کمپانی بزرگ Marvel با انها قراردادی به غیر از یک فیلم می بندد .
مراحل تولید The Winter Soldier بزودی اغاز خواهد شد و همانطور که می دانیم Chris Evans برای نقش اصلی خودشکاپیتان امریکا باز خواهد گشت ، بازیگر تازه ی این قسمت Anthony Mackie در نقش Falcon (شاهین) حضور خواهد داشت ، Frank Grillo نیز برای بازی در کارکتر Crossbones ، و Emily VanCamp از سریال Revenge برای بازی در نقش بازیگر زن نقش اول فیلم حضور خواهد داشت . و همانطور که قبلا اعلام کردیم برداران Joe و Anthony Russo در مقام کارگردان این فیلم می باشند .
فیلم Captain America: The Winter Soldier در تاریخ ۴ اپریل ۲۰۱۴ بصورت سه بعدی اکران خواهد شد .
منبع:AriaMovie