امروز تصاویر جدیدی از اخرین ساخته ی Peter Jackson و قسمتی دیگر از فیلم مهم The Hobbit بنام Hobbit: The Desolation of Smaug منتشر شد . همچنین لازم به ذکر می باشد که تریلری از این فیلم نیز بزودی منتشر خواهد شد و شما می توانید اخبار مربوط به انرا از سایت ما دنبال کنید . براساس اخبار منتشر شده امروز Peter Jackson تصاویری از Elvish stronghold of Thranduil و اخباری درباره ی کارکتر Legolas با بازی Orlando Bloom و همینطور تصویری از ستاره ی سریال محبوب و موفق Lost بنام Evangeline Lilly که در نقش Tauriel (یک الف) حضور خواهد داشت ، منتشر کرد . Peter Jackson درباره ی کارکتر Evangeline Lilly می گوید که داستان بسیار جالبی برای کارکتر Taurielنوشته شده است و یکی از کارکتر های اصلی داستان می باشد ، اما همانطور که می بینید او به عنوان محافظ الف ها نیست بنابراین صحنه های نبردی زیادی از او نخواهیم دید . همچنین پیتر جکسون سعی کرده تا در این سه گانه کارکتر هایی که توسط زن ها بازی می شود را بیشتر کند و بیشتر حضور داشته باشند .
پیتر جکسون کارگردان این فیلم چند تصویر جدید نیز از شهر Lake Town منتشر کرده است ، شهری که حاکم ان توسط Stephen Fry بازی خواهد شد و در این شهر است که با کمانداری مشهور با بازی Luke Evans اشنا خواهیم شد . و در این تصاویر چند عکس از Gandalf با بازی Ian McKellen و اخرین مقام جادوگران با بازی Sylvester McCoy را مشاهده می کنید .
همچنین Jackson در اخر اعلام داشت که تریلر این قسمت در تابستان منتشر خواهد شد اما ما می دانیم که اگر درComic-Con امسال خبری از تیزر این کار باشد ، ممکن است زودتر از ان تاریخ ویدیویی از این فیلم مشاهده کنیم . در بسیاری از خبرگزاری ها اعلام شده است که در این قسمت هابیت ها بنام The Hobbit: The Desolation of Smaugبازیگرانی از جمله Luke Evans, Stephen Fry و Lee Pace و Orlando Bloom و Billy Boyd و Dominic Monaghan و همچنین Stephen Colbert حضور خواهند داشت .
در گذشته نیز تصویری درباره ی کارکتر های فیلم The Hobbit برایتان منتشر کردیم که در ان تفاوت های الف ها ، هابیت ها و دورف ها را برایتان شرع داده بودیم .
فیلم The Hobbit: The Desolation of Smaug در تاریخ ۱۳ دسمابر بصورت سه بعدی اکران خواهد شد .