پس از ساخت بازسازی از بازی Tomb Raider ، ایده ها برای بازسازی فیلمی برای این کارکتر محبوب نیز بر سر زبان ها افتاد . در گذشته نیز کمپانی بازی ساز Crystal Dynamics که مشغول ساخت بازی جدیدی از این کارکتر بوده است ، خبری منتشر کرده بود که درحال گفتگو با کمپانی GK Films می باشد که فیلم ان نیز مانند بازی ان باشد اما اتمام این اخبار برای سال ۲۰۱۱ می باشد . حال براساس اخبار منتشر شده به نظر می رسد ، کمپانی MGM نیز خواهان همکاری با کمپانی GK Films برای اجرای این پروژه می باشد .
در همین اخبار کمپانی GK Films اعلام کرده است که Graham King تهیه کننده ی این پروژه خواهد بود ، شخصی که تهیه کننده ی فیلمهایی مانند Hugo و Dark Shadows و Rango و بسیاری کار دیگر می باشد و از او خواسته اند تا بزودی ساخت بازسازی فیلم Tomb Raider را اغاز کند . هنوز اخباری درباره ی گروه بازیگری این فیلم منتشر نشده است اما تا اینجا Angelina Jolie دوبار در این نقش حضور داشته و فیلمهای Lara Croft: Tomb Raider محصول سال ۲۰۰۱ و Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life محصول سال ۲۰۰۳ از ایفای نقش او بوده اند .
تا اینجا جدید ترین بازی که کمپانی Crystal Dynamics از داستان Tomb Raider ساخته است ، توانسته امتیازاتی خوبی را بدست اورد . اگرچه از جزییات داستان مطلع نیستیم اما همانطور که می دانیم کمپانی های GK Films و Crystal Dynamics بطور مشترک با یکدیگر همکاری می کنند ، بنابراین ممکن است جزییات بسیاری از داستان بازی این کارکتر در فیلم ان نیز باشد .