امروز در حاشیه های مراسم و نمایشگاه WonderCon ، چندین پوستر از کارکترهای فیلم The Great Gatsby منتشر شد . این فیلم که دارای داستانی درام / رومانتیک می باشد و تا الان نیز تبلیغات بسیاری برای ان شده است از روی یک رومان بسیار مهم و معروف امریکایی نوشته ی اف. اسکات فیتزجرالد ساخته شده است که همچنین قرار است درجشنواره ی CAN به عنوان فیلم افتتاحیه این جشنواره به اکران در آید .
اما موضوع فیلمThe Great Gatsby درباره ی نویسنده ای بنام Nick Carraway با بازی Tobey Maguire می باشد که شهراش the Midwest را ترک می کند و در بهار سال ۱۹۲۲ به نیویورک سفر می کند . او در دورانی زندگی می کند که به نوعی اخلاقیات تغییر کرده اند ، در همه جا طنین موسیقی جاز شنیده می شود ، پادشاهانی زندگی می کنند که سر مایه هایشان از قاچاق مشروب بیشتر شده است ، و هر روز ساختمان هایی رو به اسمان کشیده می شوند . اما او نیز به دنبال رویای امریکایی خود می باشد . زمینی که Nick Carraway خریداری کرده است در کنار خانه ای اسرار امیزیست . خانه ی یک میلیونر بنام Jay Gatsby با بازی Leonardo DiCaprio می باشد و در کنار ان نیز دختر خاله ی او Daisy با بازی Carey Mulligan و شوهر عحیب او بنام Tom Buchanan با بازی Joel Edgerton زندگی می کنند . و به همین صورت می باشد که Nick ناگهان وارد دنیای فوق میلیونر ها می شود که گاهی همراه است با توهمات ، عشق و فریبکاری انها . و با وجود تمام چیزهایی که Nick شاهد انها می باشد ، سرنوشت خودش را همراه با عشقی ناممکن ، اتفاق های فاسد و تراژدی رقم میزند .
در این فیلم Leonardo DiCaprio , Carey Mulligan , Tobey Maguire , Elizabeth Debicki , Isla Fisher و Joel Edgerton حضور دارند .
فیلم The Great Gatsby در تاریخ ۱۰ می اکران خواهد شد .