کمدین کانادایی در فیلم «ریکی استانیکی» بار دیگر با استیو اودکرک کارگردان فیلم «ایس ونچورا: وقتی طبیعت صدا می زند» همکاری می کند.

«ریکی استانیکی» (Ricky Stanicky) تولید استودیو سامیت است و به تهیه کنندگی مایکل دی لوکا و جان جیکابز از شرکت اسمارت اینترتینمنت ساخته می شود.

استیو اودکرک که فیلمنامه فیلم «بروس قادر» با بازی جیم کری را نوشت و فیلم «ایس ونچورا: وقتی طبیعت صدا می زند» با بازی او را کارگردانی کرد، اخیرا به عنوان کارگردان پروژه «ریکی استانیکی» قرارداد امضا کرد.

از این فیلم به عنوان یک کمدی پربازیگر به سبک و سیاق سری فیلم های «خماری» یاد می شود. داستان از آنجا آغاز می شود که سه نوجوان شیطنت می کنند و خانه ای را در محله زندگی خود به آتش می کشند. آن ها تقصیر را گردن یک فرد ساختگی به نام ریکی استانیکی می اندازند.

بیست سال بعد مشخص می شود که این سه نفر برای خروج از هر موقعیت دشوار در زندگی خود از این شخصیت جعلی استفاده می کنند. وقتی دوستان و همسرانشان آن ها را وادار به ملاقات با استانیکی می کنند، این سه از یک بازیگر بیکار می خواهند نقش او را بازی کند.

اودکرک فیلمنامه را با همکاری جف باشل بازنویسی خواهد کرد.

استودیو سامیت اواسط سال 2010 تولید این پروژه را در دست گرفت و آن زمان قرار بود جیمز فرانکو نقش استانیکی را بازی کند. در نهایت فرانکو از بازی در این پروژه منصرف شد.

بیش از یک سال پیش برای مدتی کوتاه با واکین فینیکس برای بازی در این نقش مذاکره شد. از آن زمان تاکنون خبری از پروژه «ریکی استانیکی» نبود، اما اکنون اعلام شده که تولید تابستان امسال آغاز خواهد شد.

کری این روزها فیلم «برت واندرستون شگفت انگیز» را روی پرده سینماها دارد و حضورش در این فیلم با استقبال منتقدان روبرو شده است. او در «کیک-اس 2» هم بازی کرده که 16 اوت اکران می شود.

کری بیش از 30 سال است در سینما و تلویزیون حضوری فعال دارد و در حدود 50 فیلم سینمایی، تلویزیونی و سریال مقابل دوربین رفته است.

او تاکنون شش بار نامزد دریافت جایزه گلدن گلوب شده و دو بار برای فیلم های «نمایش ترومن» (1998) و «مرد روی ماه» (1999) برنده این جایزه شده است.

«ماسک»، «خنگ و خنگ تر»، «همیشه بتمن»، «چگونه گرینچ کریسمس را دزدید»، «مجموعه وقایع ناگوار لمونی اسنیکت و «سرود کریسمس» از دیگر فیلم های کری است.


خبر آنلاین