در مراسم و نمایشگاه CinemaCon کمپانی دیگری بنام Universal Pictures نیز از دو پروژه ی دیگرش رونمایی کرد . که یکی از انها Snow White and the Huntsman قسمت دوم و دیگری نیز قسمت بعدی Bourne می باشد . Adam Fogelson سخنگوی کمپانی Universal Pictures درباره ی قسمت دوم فیلم Snow White and the Huntsmanصحبت هایی کرد و اعلام کرد که در حال کار بروی این پروژه می باشند و انرا برای سال ۲۰۱۵ آماده ی اکران خواهند کرد . با وجود فروش خوبی که این فیلم توانست بدست اورد اما برای ساخت قسمت دوم ان کمی کمپانی Universal Picturesآهسته تر حرکت می کند . در ماه های گذشته نیز Kristen Stewart اعلام کرده بود که برای قسمت بعدی این فیلم نیز بازخواهد گشت اما Adam Fogelson اعلام کرد که کارگردان قسمت اول این فیلم Rupert Sanders برای Snow White and the Huntsman 2 دیگر حضور نخواهد داشت .

بنابراین اگر سال ۲۰۱۵ برای اکران این فیلم انتخاب شده است ، باید به همین زودی ها اخباری درباره ی کارگردان ، نویسنده و دیگر اعضای Snow White and the Huntsman 2 بشنویم . و لازم به ذکر می باشد که اگر فیلم Snow White and the Huntsman 2 و SWATH 2 به کارگردانی Rupert Sanders برای سال ۲۰۱۵ روانه ی اکران شوند ، سال مرگباری برای اکران فیلمها در ۲۰۱۵ خواهیم داشت .

سالی که فیلمهای بزرگی همچون The Avengers 2 , Ant-Man ,Finding Dory , The Hunger Games: Mockingjay Part 2 , Pirates of the Caribbean 5 , The Fantastic Four و به احتمال زیاد Star Wars: Episode VII در سال ۲۰۱۵ اکران خواهند شد .

منبع:خبرگزاری آریا فیلم