جدیدترین پروژه ی Gavin O’Connor بنام Jane Got a Gun باری دیگر به مشکل جدیدی برخورد کرد . پس از اینکه Jude Law از این پروژه جدا شد و Gavin O’Connor هم بلافاصله پس از ان بازیگر نامزد اسکار و اینده دار هالیوود و همچنین ستاره ی فیلم کمدی Hangover بنام Bradley Cooper را جایگزین وی کرد . اما حالا در خبرها می خوانیم که پس از گذشت یک ماه از قرارداد Bradley Cooper با پروژه ی Jane Got a Gun ، این بازیگر بدلیل برنامه ی کاری بسیار شلوغش مجبور به ترک این پروژه می باشد .
داستان این فیلم درباره ی زنی تنهاست با بازی Natalie Portman که یک باند خلافکار بسیار بزرگ با سرپرستی Noah Emmerich پس از اینکه شوهر او را به ضرب گلوله میکشند سعی دارند مزرعه و زمین این زن را مورد تصاحب قرار دهند و اینجاست که این زن به مردی که در گذشته معشوقه اش بوده با بازی Joel Edgerton پناه میبرد و سعی دارد از او کمک بگیرد تا از شر این باند خلافکار در امان بماند .
پس از اینکه کارگردان اولیه ی این فیلم Lynne Ramsay از پروژه کناره گیری کرد باعث شد تا بازیگرایی مانند Jude Lawهم از پروژه خارچ شوند و مدتی بعد هم کارگردان فیلم Warrior بنام Gavin O’Connor جایگزین Lynne Ramsay پروژه شد . در ابتدا نیز قرار بود تا Michael Fassbender نقش ان معشوقه را بازی کند اما در اخر به Joel Edgerton سپرده شد . حالا تهیه کنندگان این پروژه چند ماهی مهلت دارند تا جایگزینی برای Bradley Cooper پیدا کنند .
در حال حاضر فیلم کمدی و تاریک Bradley Cooper بنام The Hangover Part III اماده ی اکران می باشد و همچنین نباید پروژه ی مهم David O. Russell بنام American Hustle را فراموش کرد .