همکاری مشترک لیوناردو دی کاپریو و رابرت دنیرو در یک فیلم تازه سینمایی، موضوع قتل مشکوک و پر رمز و راز جان اف کندی را دوباره در مرکز توجهات قرار می دهد.این درام پرتنش سیاسی با نام «میراث رازداری» جلوی دوربین می رود و دیوید اوراسل کارگردانی آن را به عهده دارد.

کارگردان فیلم تحسین شده «کتابچه راهنمای خوش بینی» برای قصه فیلم تازه اش، به سراغ کتاب جنجالی و پرخواننده لامار والدرون و توم هارتمان رفته است.

این کتاب سال 2009 منتشر شد و خیلی زود توانست تبدیل به یکی از پرفروش ترین کتاب های فصل شود ، منتقدان ادبی هم نقدهای مثبتی بر روی این کتاب نوشتند.

خط اصلی قصه کتاب درباره کارلوس مارچلو یکی از رهبران گروه های مافیایی است که به خبرچین اداره پلیس آمریکا اف بی آی به نام جک ون ناتینگهام اعتراف کرد که او در پشت ماجرای ترور جی اف کندی قرار داشته است.

جان اف کندی در سال 1963 در حالی که مهمان شهر دالاس آمریکا بود، بر اثر شلیک گلوله از سوی یک ناشناس به قتل رسید و هیچ گاه واقعیت مربوط به این ترور کشف و فاش شد.لیوناردو دی کاپریو در قصه فیلم «میراث راز داری» در نقش ون ناتینگهام بازی می کند و رابرت دنیرو هم در قالب مارچلو ظاهر خواهد شد.

لیوناردو دی کاپریو که جذب قصه کتاب «میراث رازداری» شده، یکی از تهیه کنندگان فیلم سینمایی آن هم خواهد بود. شرکت فیلم سازی او آپیان دی یکی از تهیه کنندگان اصلی این درام پرتنش است.

منتقدان سینمایی از هم اکنون پیش بینی جنجال بسیار زیادی را برای این فیلم در زمان نمایش عمومی آن می کنند. هنوز زمانی برای شروع فیلم برداری «میراث رازداری» اعلام نشده است، اما گفته می شود تهیه کنندگان آن سخت در تلاش هستند تا آن را برای نمایش عمومی در فصل فیلم های اسکاری در اواخر فصل پاییز، آماده کنند.

رابرت دنیرو در سال گذشته با اوراسل در کمدی خانوادگی «کتابچه راهنمای خوش بین»، همکاری کرد و برای آن ، نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد نقش مکمل شد.

منتقدان سینمایی از اوراسل به عنوان فیلم سازی اسم می برند که بازی های خوبی از بازیگران خود می گیرد و آن ها را نامزد دریافت جایزه اسکار می کند.

گفته می شود لیوناردو دی کاپریو هم امیدوار است همکارش اش با این کارگردان، او را صاحب اولین جایزه اسکارش کند.


---------منبع: فارس