ازیگر نامزد اسکار با همکاری شرکت برادران وارنر روی پروژه ای با موضوع راسپوتین چهره تاثیرگذار روس کار می کند.شرکت برادران وارنر با همکاری شرکت «آپیان وی» متعلق به لئوناردو دی کاپریو و شرکت «لانگلی پارک پیکچرز» متعلق کوین مکورمک روی پروژه ای با موضوع راسپوتین کار می کند و برای نقش اصلی دی کاپریو را در نظر دارد.

ایده فیلم متعلق به جیسن هال نویسنده فیلم «تک تیرانداز آمریکایی» است. او فیلمنامه پروژه «راسپوتین» را بر مبنای زندگی این فرد مرموز و تاثیرگذار می نویسد که از 1907 تا زمان مرگش در 1916 مشاور خانواده امپراتور روسیه بود.

مکورمک، جنیفر داویدسن کیلوران و پیتر مورگان تهیه کنندگان فیلم هستند.

دی کاپریو فیلم «گرگ وال استریت» به کارگردانی مارتین اسکورسیزی را آماده نمایش دارد که در آن به نقش جردن بلفورت کارگزار بورس اهل لانگ آیلند ظاهر شده است. این فیلم که «آپیان وی» یکی از تهیه کنندگان آن است، 15 نوامبر اکران می شود.

دی کاپریو سه بار برای فیلم های «چه چیزی گیلبرت گریپ را می خورد»، «هوانورد» و «الماس خونین» نامزد اسکار بوده است.

گریگوری افیمویچ راسپوتین، راهب و سیاستمداری ماجراجو بود. او قدرت و نفوذ زیادی در نیکلای دوم و همسر او داشت و در بیشتر کارهای درباری دخالت می کرد. راسپوتین در نهایت توسط سه تن از اشراف روسی به قتل رسید. او کمی پیش از مرگ وقوع انقلاب در روسیه را پیش بینی کرد.


----------


منبع: خبرآنلاین