Emma Watson
با نقش آفرینی در سری فیلمهای هری پاتر مشهور شد و سپس در فیلمهایی همچون My Week with Marilyn , The Perks of Being a Wallflower , The Bling Ring و در This Is the End نقش های مکمل و یا کوتاهی را بازی کرد . اما حالا وی آماده می شود تا در نقش اصلی یک فیلم دیگر را برعهده بگیرد . برطبق تازه ترین اخبار مطلع شدیم که او بزودی به پروژه Queen of the Tearling که اقتباسی از کتاب Erika Johansen است ، خواهد پیوست و مجددا با David Heyman (تهیه کننده هری پاتر) همکاری خواهد کرد . همچنین او در گفتگو با رسانه ها تایید کرد که به زودی در فیلم جدید Guillermo del Toro به نام دیو و دلبر (Beauty and the Beast) که ساخت آن سال آینده آغاز خواهد شد ، ایفای نقش خواهد کرد .

داستان این کتاب در مورد یک دختر ۱۹ ساله ی قهرمان می باشد ، پس از گذشت سه قرن از یک اتفاق فاجعه آمیز که انرا می توانن مصمم ورود ملکه ی قرمز بروی صندلی قدرت دانست . داستان این کتاب را می توان به نوعی یک Game of Thrones زنانه و نبرد بین تاج و تخت انها دانست . به علاوه ، از او در سال آینده Noah به کارگردانی Darren Aronofskyاکران خواهد شد .

در ماه های گذشته کمپانی بزرگ دیزنی بدنبال Emma Watsonبرای حضور در فیلم Cinderella بود و این خبر باعث شوکه ی بسیاری شده که بازی کردن برای دو نقش شاهزاده برای Emma Watson تاحدودی زیاد می باشد . اما سپس باخبر شدیم که این ستاره ی سری فیلمهای هری پاتر از یکی از این پروژه ها خارج شده است . اما واتسون ۲۳ ساله ، در رده دوم لیست خوش پوش ترین های مجله Glamour قرار گرفت . او در سال های اخیر با عکس هایی که از او منتشر شد و با نقش های مختلفی که در فیلم ها بازی کرد، تصویر معصومی از خودش ساخته است .


منبع:خبرگزاری آریا فیلم