مارول و دیزنی تاریخ اکران دو فیلم دیگر (بر اساس کتاب های مصور مارول) را اعلام کردند.این دو کمپانی اعلام کردند که دو پروژه ی مرموز آنها به ترتیب در تاریخ های 6 مه 2016 و 5 مه 2017 آماده اکران خواهند بود.

با توجه به فروش فوق العاده "مرد آهنی 3" و احتمال کسب همین موفقیت توسط "ثور:دنیای تاریک" و "کاپیتان امریکا:سرباز زمستان" و "محافظین کهکشان" و ادامه ی فیلم موفق "انتقام جویان",مارول با خیالی راحت به فکر برنامه ریزی برای فاز 3 پروژه های سینمایی خود است.این دو پروژه سینمایی (که هنوز عنوان آنها به طور رسمی اعلام نشده است) جزئی از برنامه های فاز 3 سینمایی مارول محسوب می شوند.

از پروژه های سینمایی فاز 3 مارول فعلا تنها فیلم "مرد مورچه ای" (Ant-Man) به کارگردانی ادگار رایت اعلام شده است که در تاریخ 6 نوامبر 2015 اکران خواهد شد.

البته می توان نام یکی از دو پروژه ی مارول را طبق گفته های کوین فیج (Kevin Feige) ,رئیس مارول,حدس زد.وی در مصاحبه با MTV گفت:دکتر استرینچ (Doctor Strange) ,چیزی که من در موردش سال حرف می زدم.مطمئنا یکی از آنها خواهد بود.او بزرگ است و همچنین شخصیتی اصیل دارد و دارای معیارهای با کیفیتی که من می خواهم است.او کاملا با تمام کارهایی که قبلا انجام دادیم متفاوت است,که البته "مرد مورچه ای" نیز همین گونه است.این چیزی است که ما را هیجان زده نگه می دارد.


منبع:نقد فارسی