سوفی مک شرا و هالیدی گرینگر در فیلم سینمایی «سیندرلا» به عنوان «دریزلا» و «آناستازیا» ایفای نقش می کنند.سوفی مک شرا؛ بازیگر مجموعه تلویزیونی معروف و محبوب «دانتون آبی» (Downton Abbey) و هالیدی گرینگر؛ بازیگر فیلم سینمایی «آناکارنینا» (Anna Karenina) برای بازی در نقش خواهر های ناتنی سیندرلا به نام های «دریزلا» و «آنانستازیا» با مسئولان سازنده نسخه سینمایی «سیندرلا» (Cinderella) قرارداد امضا کرده اند.

بنابر گزارش هالیوود ریپورتر، ریچارد مادن؛ بازیگر جوان نقش «راب استارک» در مجموعه تلویزیونی معروف شبکه تلویزیونی «اچ بی او» به نام «بازی ترون ها» (Games of Thrones) و لیلی جیمز؛ بازیگر فیلم سینمایی «جنگ تایتان ها» (Wrath of the Titans) نیز پیش از این به ترتیب برای بازی در نقش های «شاهزاده» و «سیندرلا» با مسئولان سازنده این فیلم سینمایی قرارداد امضا کرده بودند.

کیت بلانشت؛ بازیگر سه گانه «ارباب حلقه ها» (The Lord of the Rings) نیز در نسخه سینمایی «سیندرلا» در نقش نامادری سیندرلا بازی می کند.

کنت برانا کارگردان نسخه سینمایی «سیندرلا» است و آلین براش مک کنا؛ نویسنده فیلمنامه فیلم سینمایی «شیطان پرادا می پوشد» (The Devil Wears Prada) نیز فیلمنامه نسخه سینمایی «سیندرلا» را می نویسد.

مسئولان دیزنی در سال 2010 میلادی پس از موفقیت نسخه سینمایی «آلیس در سرزمین عجایب» (Alice in Wonderland) در گیشه، برای نخستین بار خبر ساخت نسخه سینمایی «سیندرلا» را منتشر کرده بودند.


------------


منبع: سینما پرس