کمپانی Disney طی بیانیه ای جدید چند تن از پروژه های آینده اش را معرفی کرده و همچنین تاریخ اکران جدید انها را نیزمشخص کرده است . در بین این اسامی نام دو پروژه مربوط به کمپانی موفق Marvel
به چشم می خورد که عنوان مشخصی در حال حاضر برای این دو اعلام نشده است . اما یکی از این دو در تاریخ ۶ می ۲۰۱۶ و دیگری در تاریخ ۵ می ۲۰۱۷ اکران خواهد شد . پروژه ی دیگر کمپانی دیسنی Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day به کارگردانی Miguel Arteta که در ان Steve Carell و Jennifer Garner حضور خواهند داشت ، نام دارد . این پروژه براساس کتابی کودکانه نوشته ی Judith Viorst ساخته خواهد شد ، این پروژه در تاریخ ۱۰ اکتبر ۲۰۱۴ اکران خواهد شد . پروژه ی موزیکال کمپانی Disney بنام Into the Woods به کارگردانی Rob Marshall و ستارگانی همچونJohnny Depp و Meryl Streep در ۲۵ دسامبر ۲۰۱۴ اکران خواهد شد .


دنباله ی فیلم عروسکی The Muppets با عنوان تغییر یافته ی Muppets Most Wanted اکران خواهد شد . کارگردان این پروژه James Bobin می باشد که در تاریخ ۲۱ مارچ ۲۰۱۴ اکران خواهد شد . مجری معروف تلویزیون های امریکا Oprah Winfrey در کنار Steven Spielberg تهیه کنندگی پروژه ای بنام The Hundred-Foot Journey را برعهده دارد کهLasse Hallstrom آنرا کارگردانی خواهد کرد . نویسنده ی این پروژه Steven Knight می باشد که براساس کتابی نوشته Richard C. Morais این فیلم ساخته می شود . این فیلم در تاریخ ۸ آگوست ۲۰۱۴ اکران می شود .


قسمت دوم انیمیشن هواپیما ها بنام Planes: Fire & Rescue در تاریخ ۱۸ جولای ۲۰۱۴ بصورت سه بعدی اکران می شود . پروژه ی Saving Mr. Banks با بازی Tom Hanks در نقش Walt Disney برای بصورت غیر رسمی در تاریخ ۱۳ دسامبر و ۲۰ دسامبر بصورت رسمی منتشر خواهد شد . فیلم Tomorrowland به کارگردانی Brad Bird و حضور ستارگانی همچون George Clooney و Hugh Laurie تارخ اکرانش به ۱۲ دسامبر ۲۰۱۴ تغییر پیدا کرد .


حال توضیحاتی در مورد پروژ هایی که در این لیست ناشناخته بنظر می رسند خدمتتان عرض می کنیم . در بین این اسامی دو پروژه ی بدون عنوان تحت مالکیت کمپانی Marvel برای دو سال ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ مشخص شده اند . تا انجا که می دانیم پروژه ی مهم The Avengers 2 برای تاریخ اول می ۲۰۱۵ مشخص شده است ، و اولین پروژه از فاز سوم بنام Ant-Man نیز برای ۶ نوامبر ۲۰۱۵ اکران می شود . حال یکی از این پروژهای بی عنوان امکان دارد Doctor Strangeباشد همانطور که سخنگویکمپانی مارول Kevin Feige اعلام کرد که این پروژه یکی دیگر از فیلم های فاز سوم می باشد . حال برای دومین پروژه اسامی بسیاری وجود دارد که احتمالش هست تا یکی از انها درست باشد مانند فیلمی جداگانه برای کارکتر Hulk یا Iron Man 4و یا قسمت سوم برای Captain America یا Thor و حتی قسمت دوم Guardians of the Galaxy از این جمله می باشند . اما در اخر کمپانی Marvel باید بداند که رقیب گذشته و دیرینه اش Warner Bros بهمراهDC در حال ورود به سینما بهمراه کارکتر های ابرقهمرانیشان می باشند و در آینده ای نزدیک جنگ ابرقهرمانان را مشاهده خواهیم کرد .


منبع:خبرگزاری آریا فیلم