کمپانی برادران وارنر رسماً اعلام کرد در تولید قسمت دوم کمدی خانوادگی و ماجراجویانه «خنگ و خنگ تر» نقشی ندارد و بر روی این فیلم سرمایه گذاری نخواهد کرد.به این ترتیب برادران فاره لی (بابی و پیتر) دو کارگردان این فیلم می توانند آن را با همکاری تهیه کننده دیگری که مایل به سرمایه گذاری در تولید آن باشد، جلوی دوربین ببرند.

مسئولان کمپانی برادران وارنر در اطلاعیه رسمی که در رابطه با این موضوع منتشر کرده اند، اشاره ای به دلایل خود برای این کار نکرده اند.

آخرین بار که بحث تولید «خنگ و خنگ تر2» در رسانه های گروهی مطرح شد به سپتامبر سال گذشته میلادی بر می گردد. در آن زمان برادران فاره لی اعلام کردند کار نگارش فیلم نامه فیلم را تمام کرده اند.

در همان زمان این دو گفتند نام فیلم را هم انتخاب کرده اند و این کمدی ماجراجویانه با نام «برای خنگ و خنگ تر» جلوی دوربین خواهد رفت.

با آن که کمپانی برادران وارنر دیگر با این پروژه همکاری ندارد، اما قرار است جیم کری و جف دانیلز دو بازیگر نسخه اصلی نقش های اصلی قسمت دوم را بازی کنند.

تا قبل از این اعلام شده بود دومین قسمت «خنگ و خنگ تر» برای فصل بهار جلوی دوربین فیلم برداری خواهد رفت. علت انتخاب این زمان برای شروع کار فیلم برداری این بود که جف دانیلز از بازی در فصل دوم مجموعه تلویزیونی «اتاق خبر» فارغ شود.

در حال حاضر که فیلم کمپانی تهیه کننده اصلی خود را از دست داده است، مشخص نیست که زمان شروع فیلم برداری آن به چه تاریخی منتقل خواهد شد.

منابع نزدیک به کمپانی برادران وارنر می گویند مسئولان آن پس از بحث و تبادل نظر به این نتیجه رسیده اند که ضرورتی برای تولید قسمت دوم «خنگ و خنگ تر» وجود ندارد. این در حالی است که فیلم با هزینه ای پایین (حدود 30 میلیون دلار) قرار بود تولید شود.

همین منابع عقیده دارند فروش بسیار پایین فیلم کمدی قبلی این کمپانی «برت واندرستون شگفت انگیز» با بازی جیم کری ، یکی از دلایل عدم تمایل مسئولان کمپانی برای تولید «برای خنگ و خنگ تر» بوده است.

«برت واندرستون شگفت انگیز» با هزینه تولید 30 میلیون دلاری خود، فقط 24 میلیون دلار در جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکای شمالی فروش کرد.

قسمت اول «خنگ و خنگ تر» در سال 1994 اکران عمومی شد و به یک فروش خوب 127 میلیون دلاری در آمریکای شمالی دست پیدا کرد.


--------------


منبع: فارس