قصه زندگی این مدیر فیلم برداری پیشرو و خلاق یکی از قصه هایی بوده که گری اولدمن چند سال است قصد ساخت آن را دارد.

این بازیگر 55 ساله سینما هم اکنون در حال صحبت و مذاکره با رالف فاینس و بندیکت کامبرباخ است تا نقش های اصلی فیلم را به دست آن ها بسپارد.


اولدمن و فاینس قبل از این در مجموعه فیلم ماجراجویانه و نوجوانانه «هری پاتر» با یکدیگر هم بازی بوده اند و اولدمن اصرار دارد فاینس در فیلم او نقش داشته باشد.


فیلم تازه ای که اولدمن کارگردانی می کند با هزینه ای 30 میلیون دلاری جلوی دوربین خواهد رفت و فاینس در آن در نقش مایبریچ ظاهر خواهد شد.


شهرت مایبریج برای استفاده او از تکنولوژی های جدید و پیشرفته ای است که در دنیای فیلم برداری خلق کرد و باعث خلق تصاویری با شکوه در فیلم های سینمایی شد.


بندیکت بامبرباج هم در قصه فیلم «اسب پرنده» در نقش میجر لری لارکین بازی خواهد کرد. لارکین یک منتقد سرشناس و با نفوذ تئاتری بود که به دست مایبریج به قتل رسید. گفته می شود این قتل دلیل ناموسی داشته است.


به گزارش سایت اینترنتی دراپ، خود گری اولدمن قرار است در فیلم سینمایی خود به عنوان بازیگر مهمان در یک نقش کوتاه بازی کند.


وی در «اسب پرنده» در نقش دنیس اسپنسر وکیل دعاوی ظاهر خواهد شد. او یک قاضی محلی بود که وظیفه دفاع از مایبریچ را به عهده گرفت.


«اسب پرنده» اولین فیلم گری اولدمن در مقام کارگردان پس از فیلم تحسین شده «نیل بای ماوث» در سال 1997 است. منتقدان سینمایی این فیلم او را خیلی دوست داشتند و نقدهای مثبت زیادی بر روی آن نوشتند.


این بازیگر در حال حاضر فیلم «پارانویا» را در کنار هریسون فورد و لیام همسورث آماده اکران عمومی دارد. آخرین فیلم او روی پرده سینماها «شوالیه تاریکی بر می خیزد» در تابستان سال گذشته میلادی بود.


«اسب پرنده» دومین فیلم سینمایی این بازیگر در مقام کارگردان به حساب می آید.منبع:سینما خبر