در گذشته اعلام کردیم که Shailene Woodley از فیلم نامزد اسکار The Descendants قرار شده است تا نقش مهمMary Jane را در The Amazing Spider-Man 2بازی کند ، همچنین تصاویری هرچند کم از این بازیگر در پشت صحنه ی این فیلم را منتشر کردیم ، و حالا اخبار تازه تری در مورد این بازیگر و کارکتراش منتشر شده است . مدتی بعد کارگردان این فیلمMarc Webb اعلام کرد که Mary Jane نقش کوتاهی در این قسمت خواهد داشت که باعث بیشتر شدن داستانش در قسمت سوم خواهد شد . در آخرین مصاحبه ای که با Shailene Woodley برای فیلم جدیداش Divergentانجام شده است وی صحبت هایی در مورد کارکتر اش درThe Amazing Spider-Man 2 انجام داد و اعلام کرد :” متوقف شدن کارکتر Mary Jane مسلما دلیل خوبی دارد و احتمالا در قسمت بعدی او را خواهیم دید “.

اما در تازه ترین اخبار ، متوجه شدیم که برای کارکتر Mary Jane بازیگر جدیدی انتخاب خواهد شد . در حالیکه Marc Webb در مورد Shailene Woodley گفته است :” Shailene بازیگر حوان و پراستعدادی است ، اما من تصمیم گرفتم تا در این قسمت هم بیشتر بروی روابط Peter و Gwen تمرکز کنم . ما تنها چند صحنه از Shailene Woodley در نقش Mary Jane گرفته ایم و از کار با او بسیار خوش حال هستیم “. بنابراین Shailene Woodley برای The Amazing Spider-Man 3 نیز باز نخواهد گشت و احتمالا بازیگر جدید Mary Jane برای قسمت سوم انتخاب خواهد شد . هنوز دلیل این تغییرات مشخص نشده است ، اما ممکن است کمپانی Sony نگران آینده ی کاری Shailene Woodley باشد که در آینده برای دیگر قسمت های مرد عنکبوتی وقت کافی نداشته باشد . لازم به ذکر می باشد که کمپانی Summit در حال حاضر دستور ساخت دنباله ی Divergent بنام Insurgent را داده است و اگر Divergent در بخش فروش باکس آفیس موفق عمل کند احتمالا Shailene Woodley تا سال ۲۰۱۵ مشغول خواهد بود .


Shailene Woodley علاوه بر Divergent ، در فیلم The Spectacular Now نیز حضور خواهد داشت و او را در فیلم جدید The Fault in Our Stars خواهیم دید . و در روزهای گدشته نیز اعلام کردیم که The Amazing Spider-Man 3 در تاریخ ۱۰ جون ۲۰۱۶ و The Amazing Spider-Man 4 در تاریخ ۴ می ۲۰۱۸ اکران خواهند شد . و علاوه بر اینها ، توضیحاتی نیز در مورد احتمال حضور کارکتر Black Cat در قسمت دوم منتشر کردیم .


فیلم The Amazing Spider-Man 2 در تاریخ ۲ می ۲۰۱۴ بصورت سه بعدی اکران می شود .منبع:خبرگزاری آریا فیلم