پس از دردسر های انتخاب کارگردان و بازیگر نقش اصلی برای پروژه ی بازسازی The Crow ، به نظر می رسد بالاخره این پروژه به جایی مطمئن رسیده است . در ماه های گذشتهLuke Evans ستاره ی فیلم Fast & Furious 6 برای بازی در این فیلم و نقش اصلی قراردادی امضا کرد که قراراست F. Javier Guiterrez آنرا کارگردانی کند ، و کمپانی Relativity Media نیز برنامه ریزی کرده است تا سال بعد فیلمبرداری را آغاز کنند .

حالا به تازگی باخبر شدیم که کمپانی Relativity Media تصمیم دارد تا James O’ Barr را نیز وارد این پروژه کند تا همه چیز با اطمینان کامل به جلو برود . برای آشنایی بیشتر ، James O’ Barr شخصی می باشد داستان اصلی و نسخه ی اولیه ی این فیلم که در سال ۹۴ ساخته شد را نوشته است .

داستان نسخه ی اولیه در مورد یک ستاره ی موسیقی راکبنام Draven می باشد که وی و نامزدش بطور وحشیانه ای توسط یک گروه اراذل واوباش خیابونی کشته می شوند . یک سال بعد ، پس از اینکه یک کلاغ روی قبر او می نشیند وی ناگهان زنده می شود و بدنبال انتقام از قاتلین اش و قاتلین نامزدش می رود . در نسخه ی سال ۱۹۹۴ ستاره ی این فیلم Brandon Lee فرزند ستاره رزمی کار بروس لی در حین فیلمبرداری این فیلم کشته شد .


James O’ Barr در مورد این پروژه ی بازسازی گفته است :” من به این فیلم و داستان باور دارم و مسلما روح Brandon Lee در کنار ما خواهد بود “. و در اخر Relativity Media اعلام کرد که کارگردان F. Javier Guiterrez و James O’ Barrدر نمایشگاه Comic-Con امسال شرکت خواهند کرد و فیلم را معرفی می کنند .منبع:خبرگزاری آریا فیلم