Dwayne Johnson
ستاره ی فیلم Hercules به کارگردانی Brett Ratner تصاویری از پشت صحنه ی این فیلم در صفحه ی توئیتر اش مننتشر کرد . یکی از این تصاویر مربوط به زمان گریم او می باشد که وی در متن توئیت اش گفته است هر روز سه ساعت را برای گریم مخصوص کارکتر Hercules صرف می کند و او زیر دست گریمور هایی قرار دارد که نامزد اسکار شده اند ، و در تصویر دوم نوشته است :” سرصحنه ی فیلمبرداری و صحنه ای که توسط برنده ی اسکار Jean-Vincent Puzos طراحی شده است همراه با جزییات بسیار زیاد و من با هیبت فراوان نشسته ام “. هر دوی این تصاویر سیاه سفید می باشند و جزییات زیادی از انها مشخص نیست و حتی نمیشه هیبت Dwayne Johnson را کامل مشاهده کرد .Dwayne Johnson
در این فیلم نقش Hercules را بازی می کند که یک نیمه خدا می باشد و داستان فیلم برطبق افسانه های کلاسیک جلو خواهد رفت که در انجا خبری از اتفاقات و یا قدرت های فرا انسانی وجود ندارد چونکه معمولا نیمه خدایان قدرت های فراطبیعی ندارند . دیگر بازیگران این فیلم Ian McShane , Rufus Sewell , Joseph Fiennes ,Peter Mullan, John Hurt , Rebecca Ferguson , Ingrid Bolso Berdal , Askel Hennie و Reece Ritchie می باشند .

فیلم Hercules در تاریخ ۲۵ جولای ۲۰۱۴ اکران می شود .


خلاصه داستان :
همه ی ما از داستان های Hercules و دوازده مرحله ی جنگ اش اطلاع داریم که در زبان ما بههفت خان و یا دوازده
خان
معروف است و در ان هرکول در ۱۲ مرحله به نبرد با هیولا ها و یا به تلاش برای انجام کاری می رود . اما داستان این فیلم پس از این واقعه ها دنبال خواهد شد . براساس گناهش ، Hercules به یک سرباز مزدور تبدیل شده است . وی بهمراه پنج تن از همراهانش در تمام جهات یونان کهن سفر می کنند و قدرت ، زوراش را در ازای طلا به مردم می فروشد و از این شهرت افسانه ایش برای ترساندن دشمنان اش استفاده می کند . اما حاکم خیرخواه شهر Thrace و تنها دخترش مشاهده می کنند که کمک های Hercules باعث می شود تا وحشی ها و متجاوزان از سرزمین انها دور شوند . حالا باری دیگر فرصتی تازه به هرکول رسیده است ، وی می تواند باری دیگر همان شخصیت افسانه ای و پیروز در نبرد ها شود ، اما قبل از ان باید اینبار خودش شهرتش را بسازد ، قبل از ان باید باری دیگر تبدیل بهHercules شود .

منبع:اریا فیلم فیلم