کمپانی Universal Pictures به تازگی اعلام کرده که جدیدترین فیلم به کارگردانی Angelina Jolie بنام Unbroken در سال ۲۰۱۴ اکران خواهد شد که مخصوص روزهای تعطیلات و فصل جوایز می باشد .

این فیلم براساس کتابی به همین نام نوشته ی Lauren Hillenbrand ساخته خواهد شد ، که داستانی واقعی درباره Louis Zamperini با بازی Jack O’Connell از فیلم ۳۰۰: Rise of an Empire است که هواپیمایش در سال ۹۴ در حین جنگ جهانی دوم در دریا سقوط می کند ، Louis Zamperini بهمراه دو خدمه ی دیگرش ۲۰۰۰ مایل مسافت را در عرض ۴۷ روز شنا می کنند ، و سرانجام اسیر نیروی دریایی ژاپنی ها می شود . اون که به کمپ زندانی فرستاده می شود در اخر درچار بیماری روحی می شود .


فیلمبردار فیلمهای Skyfall و No Country for Old Men بنام Roger Deakins در پشت دوربین این فیلم خواهد نشست ، همچنین دو نویسنده ی موفق بنام های برادران Joel و Ethan Coen نیز بازنویسی فیلمنامه را انجام خواهند داد که این دو فیلمنامه ی فیلمی همچون No Country for Old Men را نوشته اند .

این دومین فیلمی است که آنجلینا جولی آن را کارگردانی می کند ، فیلم قبلی او In the Land of Blood and Honey نام دارد که با اینکه اکران محدودی داشت نامزد جایزه گلدن گلوب شد اما کمپانی Universal Pictures اعلام کرده است که فیلم Unbroken بصورت گسترده تری اکران خواهد شد .


Unbroken در تاریخ ۲۵ دسامبر سال ۲۰۱۴ اکران خواهد شد .
منبع:خبرگزاری آریا فیلم