پس از یک بازه ی زمانی برمی گردیم به جدیدترین پروژه ی Christopher Nolan بنام Interstellar که یک فیلم علمی و تخیلی می باشد . در گذشته اعلام کردیم که Matthew McConaughey , Anne Hathaway , Jessica Chastain وMichael Caine بهمراه Bill Irwin و Casey Affleck از جمله بازیگرانی می باشند که به این پروژه دعوت شده اند . اما به تازگی باخبر شدیم که چندین بازیگر جدید نیز توسط Christopher Nolan به این گروه دعوت شده اند .


در تازه ترین اخبار اعلام شده است که بازیگر سریال Dexterو همچنین انیمیشنShrek بنام John Lithgow یکی دیگر از بازیگرانی می باشد که در Interstellar او را خواهیم دید . کارکتر John Lithgow مانند دیگر بازیگران فیلم محرمانه می باشد و جزییات و اطلاعات زیادی از این پروژه و حتی فیلمنامه ای که Christopher Nolan مشغول نوشتن اش می باشد داده نشده است . اما مسلما حضور برنده ی جایزه ی امی John Lithgow در این فیلم اثرات خوبی خواهد داشت . همچنین در ادامه لازم به ذکر می باشد که Ellen Burstyn از فیلم The Exorcist و Mackenzie Foy از فیلم The Twilight Saga: Breaking Dawn و در آخر Timothee Chalamet از سریال Homelandدیگر بازیگران این فیلم می باشند .


نمیشه مطمئن بود Christopher Nolan تمام بازیگرانش را انتخاب کرده است ، بدلیل داستان اصلی که Jonathan Nolan از تحقیقات یک پژوهشگر در مورد سفر بین ستاره ای نوشته است جای بسیاری برای بازیگر های بیشتری نیز وجود دارد .


فیلم Interstellar در تاریخ ۷ نوامبر ۲۰۱۴ اکران می شود .


منبع:خبرگزاری آریا فیلم