تاریخ اکران جدیدترین قسمت فیلمهای Jackass و Paranormal Activityمشخص شد .


فیلم Paranormal Activity 5قرار بود همین امسال و در تاریخ۲۵ اکتبر به اکران سراسری برسد اما پس از افت فروش پنجاه درصدی چهارمین قسمت فیلم Paranormal Activity نسبت به قسمت سوم کمپانی فیلمسازی پارامونت تصمیم گرفت که این فیلم را در سال آینده و در تاریخ سوم ژانویه سال ۲۰۱۴ به اکران سراسری برساند ، این در حالی است که این کمپانی قرار است قسمت جدید فیلم پر طرفدار Jackass را در تاریخی که پیش از این قرار بود Paranormal Activity 5به اکران برسد یعنی ۲۵ اکتبر ۲۰۱۳ به اکران برساند .

قسمت جدید فیلم Jackass با نام Jackass Presents: Bad Grandpa میباشد که باز هم اثری از Johnny Knoxville وSpike Jonze میباشد و در این فیلم مستند پر حادثه قرار است با افراد مسن در خیابان شوخی های تلخ و شیرین زیادی انجام دهند !!
تا کنون شش قسمت از فیلمهای Jackass به نمایش در آمده است که پر فروشترین این قسمت ها مربوط به فیلمیست که در سال ۲۰۱۰ تحت عنوان Jackass 3D به اکران رسید و با فروش جهانی ۱۷۰ میلیون دلاری روبرو شد .


قسمت چهارم فیلم Paranormal Activity هم با فروش ۵۳ میلیون دلاری اش کمترین فروش نسبت به سه قسمت قبلی را داشت ولی باز هم تهیه کنندگان این اثر بر تصمیم خود مبنی بر ساختن قسمت جدید پافشاری میکنند .

منبع:خبرگزاری آریا فیلم