در روزهای گذشته اعلام کردیم که Topher Grace از فیلم Spider-Man 3 به پروژه ی جدید Christopher Nolan به نامInterstellar اضافه شده است ، حالا اخبار جدیدتری بدستمان رسیده است که حامل پیوستن بازیگری جدید به این پروژه ی علمی / تخیلی می دهد . براساس آخرین اخبار ، بازیگر فیلم The Hunger Games بنام Wes Bentley به گروه بازیگری این فیلم که شامل Matthew McConaughey , Anne Hathaway , Jessica Chastain , Ellen Burstyn , Bill Irwin , Michael Caine , Topher Grace , Timothee Chalamet و Mackenzie Foy می باشد ، اضافه شده است .

بنظر می رسد همچنان دفتر جذب بازیگر Interstellar نولان بسته نشده است اما به احتمال زیاد Wes Bentley آخرین بازیگر این پروژه می باشد و کارکتر وی نیز مانند دیگر بازیگران این فیلم محرمانه و نامشخص می باشد . Wes Bentley در سال ۲۰۱۲ در ۱۲ فیلم حضور داشته و به غیر از The Hunger Games در فیلم دیگری بنام Lovelace نیز حضور خواهد داشت . پروژه ی Interstellar بهمراه کریستوفر نولان و کلیه ی عوامل در تاریخ ۶ آگوست در آلبرتا برای فیلمبرداری جمع خواهند شد .

فیلمنامه ی اولیه ی Interstellar توسط برادر کریستوفر نولان بنام جاناتان نولان نوشته شد و قرار بود تا استیون اسپیلبرگ انرا کارگردانی کند . اما بدلیل ازدیام پروژه های این کارگردان او از پروژه کنار کشید و پس از ان ناگهانکریستوفر نولان به داستان Interstellar جذب شد . اما فیلمنامه ی جاناتان نولان ، براساس تحقیقات چند ساله ی شخصی بنام Kip Thorne نوشته شده است . Kip Thorne یک پروفسور بخش بیوگرافی فناوری از دانشگاه کالیفرنیامی باشد و وی در حال حاضر مشاور فنی پروژه ی Interstellar می باشد . پروفسور Kip Thorne در سال ۱۹۹۴تحقیقاتی تحت عنوان “چاله های سیاه فضایی و زمان : میراث ظالمانه ی انیشتین” منتشر کرد . چاله های سیاه فضا و زمان مربوط به گروهی پزوهشگر می باشد که داخل یک سیاه چاله کشیده می شوند . این موضوع از مباحث جالب و نگارش های انیشتین بزرگ ، Kip Thorne و دکتر Stephen Hawking می باشد .

همچنین در اخر لازم به ذکر می باشد که در سایت IMDB ذکر شده استیون اسپیلبرگ تهیه کننده ی Interstellar می باشد اما لازم به ذکر می باشد که وی هیچگونه حضوری در این پروژه ندارد .


فیلم Interstellar در تاریخ ۷ نوامبر ۲۰۱۴ اکران می شود .
منبع:خبرگزاری آریا فیلم