کم کم فصل فیلمهای تابستانه درحال اتمام می باشد و باید منتظر فیلمهای جشنواره ای باشیم که در ماه های آینده به سینماها خواهند بازگشت و سال ۲۰۱۳ نیز مانند سال قبل بنظر می رسد حامل فیلمهای بسیار خوبی باشد و شاهد رقابت های شدیدی بین این فیلمها باشیم . یکی از همین فیلمهای مهم که به عقیده ی بسیاری یکی از شانس های اصلی اسکار خواهد بود ، فیلم جدید David O. Russell می باشد که برای سال گذشته Silver Linings Playbook را از وی دیده ایم و حالا امسال یک فیلم کمدی / درام بنام American Hustle
را برای اکران آماده کرده است .

داستان این فیلم براساس یک عملیات ویژه نیروی پلیس ساخته شده است که Abscam نام داشته که در سال ۱۹۸۰ یک هنرمند فریبکار با FBI همکاری می کند تا فساد موجود در کنگره را ریشه کن کنند . در این فیلم Christian Baleنقش همان هنرمند فریبکار را بازی می کند ، Amy Adams نقش معشوقه ی وی و یا همدست اش را برعهده دارد ، Bradley Cooperنقش مامور اف-بی-آی و در اخر کارکتر Jennifer Lawrence بطور مشخص معلوم نشده اما بنظر می رسد با کارکترChristian Bale در ارتباط است و به احتمال زیاد همسر وی می باشد .


اما در کل ، تصاویری بطور رسمی از این فیلم منتشر شده است که اولین نما از کارکترهای Christian Bale و Bradley Cooper و Amy Adams بما می دهد که گریم دهه ی ۸۰ و ۹۰ در آنها مشخص است و مسلما تریلر این فیلم نیز بزودی منتشر خواهد شد . دیگر بازیگران این فیلم را Jeremy Renner , Robert De Niro , Louis C.K. , Michael Pena وJack Huston تشکیل می دهند .


فیلم American Hustle قبل از اغاز اکران جهانی اش در کریسمس ، بصورت محدود از تاریخ ۱۳ دسامبر اکرانش را شروع می کند .

منبع:خبرگزاری آریا فیلم