بنظر می رسد Leonardo DiCaprio سرانجام به یکی از پروژه هایی از صمیم قلبش منتظر بوده است ، خواهد رسید . این ستاره ی سینما مدت طولانیست که علاقه داشته در فیلمی در مورد Vikings بازی کند و در زمانیکه Mel Gibson برای کارگردان پروژه ای با این مضمون انتخاب شد ، Leonardo DiCaprio نیز برای بازی در این فیلم پیشنهاد شده بود . البته دیگر ان پروژه با حضور Mel Gibson به واقعیت نپیوست و با کناره گیری وی دیگر خبری از این پروژه نشد .


حالا پس از مدت ها اخباری در دست داریم که نشان می دهد کمپانی Warner Bros بهمراه کمپانی Appian Way که متعلق به Leonardo DiCaprio می باشد مشترکا تصمیم گرفته اند تا فیلمی با مضمون Vikings بنام King Harald را بسازند که خوده DiCaprio نیز ستاره ی فیلم خواهد بود . فیلمنامه ی این پروژه که توسط Mark L. Smith نوشته شده است داستان شخصی بنام Harald Hardrada را در قرن یازدهم بیان می کند ، شخصی که قبل از اینکه به پادشاهی برسد ، ۱۵ سال از زندگیش را به عنوان مزدور در تبعید و پس از به عنوان فرمانده ی امپراطوری Byzantine می گذراند . در تمام منابع Harald را به عنوان بزرگترین و اخرین پادشاه وایکینگ ها می شناسند و مرگش در نبرد Stamford Bridge را پایانی بر دوران قوم Vikings می دانند .


Leonardo DiCaprio و کمپانی اش بنام Appian Way در کنار Warner Bros تهیه کنندگان این پروژه خواهند بود و داستان این فیلم همانند سبک فیلم معروف یعنی Braveheart را داراست . این ستاره ی سینما به غیر از این پروژه در فیلم دیگری بنام Rasputin نیز ستاره ی اصلی خواهد بود که داستان این فیلم نیز در مورد Grigori Rasputin یک مشاور و عارف روسی برای خاندان سلطنتی رومانوف می باشد .


منبع:خبرگزاری آریا فیلم