پوستری جدید از فیلم Don Jon به تازگی منتشر شد . در این فیلم کمدی کارگردانی و نویسندگی بر عهده ی Joseph Gordon-Levitt بوده است که وی را در فیلم The Dark knight rises مشاهده کردیم ، او همچنین بازیگر اصلیاین فیلم نیز می باشد و بازیگران سرشناس دیگر این اثر Julianne Moore و Scarlett Johansson و Tony Danza میباشند .


در این فیلم Jon Martello با بازی Joseph Gordon-Levitt جوانی خوشتیپ ، قدرت بدنی بالا و مد روز می باشد که دوستانش او را Don Jon صدا می کنند زیرا وی توانایی انجام اینکار رو دارد که هر اخر هفته یک دختر را مجذوب خود کند اما مهمترین موضوع در مورد Don Jon این می باشد که علاقه ی بسیار زیادی به فیلمهای پ.و.ر.ن دارد .

Barbara Sugarman
با بازی Scarlett Johansson دختری باهوش ، زیبا و مد روز می باشد که علاقه ی بسیار شدیدی به فیلمهای رومانتیک هالیوود دارد و به نوعی این فیلمها شخصیت وی را ساخته اند که این دختر بدنبال شاهزاده ای می باشد که او را به تماشای غروب خورشید ببرد . Don Jon و Barbara Sugarman با یکدیگر در مقابل نوع فیلمهایی که دوست دارند مبارزه می کنند و سعی می کنند تا در میان تمام این علایق نادرست به صمیمیت برسند .

فیلم Don Jon در تاریخ ۲۷ سپتامبر اکران خواهد شد .

منبع:خبرگزاری آریا فیلم