کمپانی بزرگ Paramount Pictures طی بیانیه ای اعلام کرد که تاریخ اکران فیلم Ninja Turtles
به کارگردانیJonathan Liebesman تغییر خواهد کرد . این فیلم که براساس سری انیمیشن های دنباله دار و محبوب Teenage Mutant Ninja Turtles ساخته خواهد شد ، قرار بود تا در تاریخ ۶ جون ۲۰۱۴ اکران شود که حالا باخبر شدیم به تاریخ ۸ آگوست ۲۰۱۴ منتقل شده است ، بنابراین با این تاریخ این پروژه با پروژه هایی از جمله Dracula با بازی Luke Evans و فیلم The Hundred-Foot Journey با حضور Helen Mirren وارد رقابت خواهد شد .

بنظر می رسد دلیل این تغییرات توسط Paramount Pictures ، برنخوردن Ninja Turtles که یکی از شانس های بلک باستر می باشد با دیگر پروژه ی سنگین این کمپانی Transformers است .

فیلم Transformers 4
به کارگردانی Michael Bay در تاریخ ۲۷ جون اکرانش را آغاز می کند که شایعاتی نیز به گوش میرسد که این کمپانی فیلمTransformers 4 را هم به بخاطر اینکه دیگر فیلمهای سه گانه ی Transformers در روز چهارشنبه نمایش داده شدند ، این قسمت را هم به ۲۵ جون منتقل خواهد کرد .

در فیلم Ninja Turtles بازیگرانی همچون Megan Fox , Will Arnett ، William Fichtner ، Alan Ritchson , Pete Ploszek , Jeremy Howard و Noel Fisher در نقش چهار لاک پشت نینجاو در اخر Danny Woodburn نقش استادSplinter را بازی خواهد کرد .
منبع:خبرگزاری آریا فیلم