کمپانی Disney امروز بصورت رسمی اعلام کرد که فیلم Tomorrowland به کارگردانی Brad Bird از Mission: Impossible – Ghost Protocol فیلمبرداری اش را در شهر ونکوور کانادا آغاز کرد . Brad Bird خودش فیلمنامه ای را که توسط خالق سریال Lost بنام Damon Lindelof نوشته شده بود را بازنویسی کرده است و حال خلاصه داستانی رسمی از این پروژه بدستمان رسیده است که در ادامه خواهید خواند ، ایده ی داستانی Tomorrowland توسط Brad Bird و Damon Lindelof و Jeff Jensen شکل گرفته است :
“ داستانی شکل گرفته با سرنوشت های یکسان و روشن یک نوجوان خوش نام همراه با حس کنجکاوی اش نسبت به علم و یک مخترع نابغه ی بی اشتها که پا در ماموریتی خطرناک می گذارند تا راز سرزمینی خفته را بیدار کنند ، سرزمینی که در فضا و زمان نهفته و در خاطره ها بنام Tomorrowland یاد می شود “. George Clooney در این فیلم نقش مخترع را برعهده دارد و Britt Robertson از سریال Under the Dome نیز در نقش ان نوجوان ظاهر خواهد شد درحالیکه Hugh Laurie نقش منفی داستان به نامش ثبت شده است . اما داستان به اینجا ختم نمی شود و Brad Bird گروه بسیار بزرگی برای این پروژه دوره هم جمع کرده است که شامل فیلمبردار دارنده ی اسکار برای Life of Pi و Oblivion بنامClaudio Miranda می شود .


لیست کامل بازیگران این فیلم شامل George Clooney ، Hugh Laurie ، Britt Robertson ، Raffey Cassidy وThomas Robinson می شود . Jeff Jensen و John Walker ار انیمیشن The Incredibles مدیران تولید خواهند بود ،Scott Chambliss از دنباله های Star Trek طراح صحنه ، نامزد اسکار Jeffrey Kurland از Inception طراح لباس ، دارنده ی اسکار Walter Murch از The English Patient تدوینگر ، کارگردان ، تهیه کننده و بازنویس فیلمنامه Brad Bird، دیگر تهیه کنندگان این فیلم Damon Lindelof از Prometheus و Jeffrey Chernov از دنباله های Star Trek می باشند که دیگر عوامل پشت صحنه ی این پروژه را نشان می دهد .


فیلم Tomorrowland در تاریخ ۱۲ دسامبر ۲۰۱۴ اکران می شود .


منبع:خبرگزاری آریا فیلم