«آنجلینا جولی» در دومین تجربه کارگردانی*اش برای ساخت فیلم «شکست*ناپذیر» به سیدنی استرالیا رفت.


«آنجلینا جولی»، بازیگر مشهور هالیوود در دومین تجربه کارگردانی خود پشت دوربین فیلم «شکست*ناپذیر» می*رود«جولی» اخیرا به همراه پنج فرزند خود به استرالیا رفته تا مراحل فیلم*برداری فیلم «شکست*ناپذیر» را آغاز کند؛ در حالی که «برد پیت» هم*اکنون مشغول بازی در فیلم «خشم» ساخته جدید «دیوید آیر» درباره جنگ جهانی دوم است.


فیلم «شکست*ناپذیر» اقتباسی از کتاب تحسین شده*ی با همین نام نوشته «لورا هیلبنرند» در سال 2010 است و نگارش این فیلمنامه اقتباسی را برادران «کوئن» بر عهده داشته*اند.
این فیلم درباره زندگی «زامپرینی»، ستاره دو و میدانی اهل لس*آنجلس است که در سال 1936 در المپیک برلین به رقابت پرداخت و پس از آن در سال 1943 به جنگ رفت و هواپیمای جنگی او در اقیانوس آرام سقوط کرد و 47 روز را بدون غذا و آب با گرسنگی، کوسه*ها و توفان دست*وپنجه نرم کرد و در نهایت در یک جزیره ژاپنی پشت خطوط دشمن به ساحل رسید و در آنجا به عنوان اسیر جنگی برای مدت دو سال زندانی و شکنجه شد.


«جک اُرکونل»، بازیگر مطرح انگلیسی در فیلم جدید «آنجلینا جولی» در نقش «زامپرینی» ظاهر خواهد شد.«آنجلینا جولی» در اولین تجربه کارگردانی خود فیلم «در سرزمین خون و عسل» را ساخت که نامزد جایزه بهترین فیلم خارجی اسکار شد، اما در نهایت رقابت را فیلم «جدایی نادر از سیمین» ساخته اصغر فرهادی باخت.


--------------


منبع: ایسنا