نویسنده و کارگردان David Ayer از End of Watch تصاویری را از پروژه ی جدیدش بنام Fury که در مورد یک تانک و خدمه اش در جنگ جهانی دوم می باشد ، توئیت کرده است . در گذشته بیشتر تصاویر مربوط به پشت صحنه ی فیلم بوده اند اما حال تصویری در دست داریم که تمام بازیگران اصلی را در لباس کارکتر هایشان نشان می دهد . Brad Pitt , Shia LaBeouf , Logan Lerman , Michael Pena و Jon Bernthal در این تصویر در بالای تانکی آمریکایی نشسته اند که در جنگ جهانی دوم به Fury معروف بوده است .


Brad Pitt
نقش Wardaddy را بازی می کند ، یک افسر نظامی که ۵ تن از خدمه ی یک تانک بنام Fury را وارد موقعیت خطرناکی می کند و انها را تا مرز خط دشمن می برد ، “: Wardaddy و مردانش در راه بازگشت ناگهان وارد خطه ی قلب ارتش نازی های آلمان می شوند “. اگر تاریخ اکران فیلم Fury تغییری نکند و با همین برنامه ریزی روانه ی نمایش شود ، در همان تاریخ فیلم The Secret Service هم به کارگردانی Matthew Vaughn اکران خواهد شد و از همه مهمتر این فیلم بین دو غول سینما ، فیلم علمی / تخیلی Interstellar نوشته و کارگردانی Christopher Nolan و همچنین The Hunger Games: Mockingjay Part 1 که یکی از دو قسمت انتهایی این دنباله می باشد ، قرار خواهد گرفت . در ادامه تصاویر دیگری از این فیلم را مشاهده خواهیم کرد .


فیلم Fury در تاریخ ۱۴ نوامبر ۲۰۱۴ اکران می شود .خلاصه داستان :
در تاریخ آپریل ۱۹۴۵، جنگ جهانی دوم در انتهای راه است ، متفقین در حالیکه حملاتشان را وارد منطقه ی European Theater (منطقه ای عظیم از یک جنگ وحشتناک که از جانب آلمان آغاز شد) کرده اند ، یک ماموریت خطرناک در پشت خط های دشمن به فرمانده ای باتجربه ی نظامی بنام Wardaddy با بازی Brad Pittکه هدایت یک تانک شرمن و ۵ خدمه ی درونش را برعهده دارد ، می رسد . در این راه فرمانده Wardaddy و یارانش ناگهان وارد منطقه ی اصلی دشمن یعنی نازی ها می شوند .

منبع:خبر گزاری اریا فیلم