کارگردان فیلم Salt بنام Philip Noyce پروژه ی جدیدی در دست گرفته که The Giver نام دارد و براساس کتابی به همین نام نوشته ی Lois Lowry ساخته خواهد شد . مدتی پیش اعلام شد Katie Holmes از Batman Begins به این پروژه اضافه شده است و حالا اخبار جدیدتری بدستمان رسیده که نشان می دهد یک اسم بزرگتر نیز از جمع خوانندگان معروف حال حاضر نیز به جمع بازیگران The Giver خواهد پیوست .

داستان کتاب The Giver در مورد یک جامعه ی آرمانگرا و اصولیست که تمام خاطرات و وقایع گذشته بروی یک شخص شناخته شده حک یا ثبت می شود که به این اشخاص The Giver می گویند . و وقتی یک پسر بچه ی ۱۲ ساله به عنوان The Giver جدید شناخته می شود ، او با استفاده از هوش بسیار زیادش تصمیم می گیرد تا حقایق را از جامعه و مردم سرزمینش پنهان کند . براساس آخرین اخبار Taylor Swift نیز به جمع دیگر بازیگران این فیلم اضافه خواهد شد که شامل Jeff Bridges , Meryl Streep و Brenton Thwaites و Alexander Skarsgard می شود . کارکتر Taylor Swift روزماری نام دارد و او آخرین راهنمای The Giver ، قبل از ملاقاتش با جامعه می باشد .


Brenton Thwaites که در فیلم Maleficent با بازی Angelina Jolie نیز حضور خواهد داشت ، در این فیلم نقش The Giver جدید را برعهده دارد و Katie Holmes هم نقش مادر او را بازی می کند که یک شخصیت دنباله روی قانون می باشد . کارکتر Jeff Bridges بطور کامل مشخص نشده است اما در توضیحات ذکر شده وی The Giver ها را انتخاب و خاطرات را بروی آنها ثبت می کند . در آخر همچنان باید منتظر ماند تا اطلاعات جدیدتری نسبت به نقش های Meryl Streep وAlexander Skarsgard منتشر شوند .


فیلم The Giver در تاریخ ۱۵ آگوست ۲۰۱۴ اکران می شود .


منبع:خبرگزاری آریا فیلم