یکی از انتقادات مهمی که به فیلم "مرد عنکبوتی شگفت انگیز" وارد می شد این بود که درباره ناپدید شدن مرموز والدین پیتر پارکر توضیحی نمی دهد و حالا قرارست در قسمت دوم این فیلم به این ابهامات پاسخ داده شود.

الکس کورتزمن نویسنده قسمت دوم فیلمنامه "مرد عنکبوتی شگفت انگیز" می گوید در قسمت جدید این فیلم به بسیاری از سوال های ذهن مخاطبان پاسخ داده می شود و داستان خانواده پارکر و اتفاقاتی را که برای آنها در گذشته رخ داده است، مرور می کنیم.

الکس کورتزمن می گوید: در قسمت اول "مرد عنکبوتی شگفت انگیز" درباره پدر و مادر پیتر پارکر و سرگذشت آنها سوالاتی برای ببینده ایجاد شده و اکنون همه می خواهند بدانند چه اتفاقی برای آنها افتاده است. در قسمت دوم، به خانواده پیتر پارکر می پردازیم و دلایل ناپدید شدن آنها را توضیح می دهیم.

کورتزمن درباره سوالات و ابهام های موجود در "مرد عنکبوتی شگفت انگیز" بیان می کند: سوالات بی پاسخ زیادی در پایان قسمت اول باقی ماند که به نظر من این سوال ها از آنجا نشات می گیرند که همه نسبت به زندگی گذشته پیتر پارکر و خانواده او بسیار کنجکاو هستند.

وی می افزاید: آخرین چیزی که در قسمت اول مرد عنکبوتی شگفت انگیز درباره این زوج کشف کردیم، این بود که ریچارد پارکر، پدر مرد عنکبوتی در حال انجام تحقیقاتی بود و این تحقیقات باعث شد تا آقا و خانم پارکر مجبور شوند به شکل ناگهانی از شهر فرار کنند. اما جزئیات این اتفاق همچنان در هاله*ای از ابهام است.

"مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2" با بازی آندرو گارفیلد، اما استون و جیمی فکس، در ماه آوریل سال 2014 در انگلستان اکران می شود.

"مرد عنکبوتی شگفت انگیز" نام چهارمین فیلم از سری فیلم های مرد عنکبوتی است. بازیگران و دست اندرکاران این فیلم نسبت به سه قسمت قبلی به طور کلی تغییر یافته اند. اندرو گارفیلد نقش پیتر پارکر/مرد عنکبوتی را ایفا می کند. در قسمت چهارم مرد عنکبوتی پیتر پارکر (اندرو گارفیلد) نوجوانی است که در بچگی توسط پدر و مادرش رها شده و در عوض توسط عمو بن (مارتین شین) و زن عمو می (سالی فیلد) بزرگ شده است. حال پیتر که تبدیل به یک نوجوان دبیرستانی شده، روزگار خوشی را با دوستانش سپری می کند و ...


منبع:خبرگزاری مهر