تصویر جدیدی از فیلم I, Frankenstein به کارگردانی Stuart Beattie منتشر شد. این فیلم در مورد موجودی خلق شده توسط Victor Frankenstein می باشد که Adam Frankenstein با بازی Aaron Eckhart نام دارد و وظیفه ای به او سپرده می شود تا با موجودات شیطانی مبارزه کند و نسل انسان ها را نجات دهد . این فیلم محصول تهیه کننده ی Underworld می باشد که براساس کتابی نوشته یKevin Grevioux ساخته شده است و وی بهمراه Stuart Beattie فیلمنامه ی I, Frankenstein را نیز به نگارش در آورده اند .

این تصویر جدید ثابت می کند که کارهای دیگری مانند گریم هم در پروسه ی ساخت این فیلم دست داشته است . تصویر متعلق به موجودات Demon (شیطان) می باشد و نام این کارکتر Dekar می باشد که Kevin Grevioux این نقش را بازی می کند . در این فیلم بازیگران دیگری از جمله Yvonne Strahovski , Bill Nighy , Socratis Otto , Miranda Otto و Jai Courtney حضور دارند .


فیلم I, Frankenstein در تاریخ ۲۴ ژانویه ۲۰۱۴ بصورت سه بعدی اکران می شود .


خلاصه داستان : ۲۰۰ سال پس از شوکه شدن مردم از مخلوقات دکتر Frankenstein ، یکی از موجودات وی بنامAdam همچنان در زمین حضور دارد و زندگی می کند . اما ناگهان او در میابد که در میان جنگی قرار دارد که حتی از مرز ایمان درون انسان ها نیز بالاتر است و او کلیدی در دست دارد که سرنوشت دوران انسان ها به آن بستگی دارد . I, FRANKENSTEIN توسط یکی از نویسندگان فیلم علمی / تخیلی UNDERWORLD بنام Stuart Beattie نوشته و کارگردانی شده و Kevin Grevioux نویسنده ی کتاب نیز در راه به Stuart Beattie کمک کرده است .


منبع:خبرگزاری آریا فیلم