بیشتر جشنواره ها هر ساله میزبان یا مجریان متفاوتی نسبت به سال گذشته دارند اما بدلیل نمایش خوب Tina Fey وAmy Poehler در تالار Golden Globes سال قبل ، برای دو سال دیگر هم جزع مجریان ثابت این جشنواره خواهند بود . جشنواره ی Golden Globes سال قبل با مجری گری این دو کمدین میزان بازدید بسیار خوبی در بر داشت و همچنین در سایت های عمومی همچون Twitter پیام های بسیار مثبتی در رابطه با اجرای خوب Tina Fey و Amy Poehler دقیقه به دقیقه منتشر میشد .


حال براساس آخرین اخبار ، این دو مراسم های گلدن گلاب ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ را نیز مجریگری خواهند کرد . Tina Fey خودش یکبار برنده ی جایزه ی Golden Globes و Amy Poehler برای Parks and Recreation نامزد این جایزه شده است .

مانند سالهای قبل شبکه ی NBC مراسم ۷۱ امین گلدن گلاب را پوشش می دهد که این مراسم در تالار Beverly Hilton در شهر Beverly Hills برگذار می شود . ۷۰ امین مراسم گلدن گلاب و یا ۲۰۱۳ Golden Globes توانست میانگین ۶٫۴ ریت و در مجموع ۱۹٫۷ میلبون بیننده داشته باشد که نسبت به سال قبل اش ۲۸ درصد افزایش بیننده را نشان می دهد که شامل ۵٫۰ ریت و ۱۶٫۹ میلیون بیننده می شود .

سال ۲۰۱۳ پربیننده ترین سال برای Golden Globes در طول تاریخ می باشد و دومین مراسم در داشتن میزان زیاد ریت طی نه سال اخیر است . مراسم ۲۰۱۴ Golden Globes در یکشنبه ۱۲ ژانویه به وقت ۸pm EST آمریکا و کانادا پخش خواهد شد .منبع:خبرگزاری آریا فیلم