پس از پخش ۹ فصل سریال کمدی و محبوب How I Met Your Mother و انتشار اخبار ضد و نقیض از اتمام این سریال، شبکه یCBS که دارنده ی این سریال می باشد امیدوار است که موفقیت این سریال را با ساخت یک spin-off ادامه دهد . ایده ی این سریال اینبار بجای کارکتر اصلی بودن یک مرد بسراغ خانم ها می رود و عنوان How I Met Your Father را به همراه خواهد داشت .

خالقین و تهیه کنندگان How I Met Your Mother بنامهای Carter Bays و Craig Thomas به علاوه ی Emily Spivey خالق Up All Night پشت دوربین How I Met Your Father قرار خواهند گرفت و براساس اطلاعات منتشر شده ، هیچگونه از بازیگران و یا کارکتر های How I Met Your Mother در How I Met Your Father ظاهر نمی شوند اما مانند ایده ی اصلی آن سریال ، تعدادی دوست صمیمی در نیویورک دوره هم جمع می شوند و یکی از آنها (دختر) در جستجوی همسر آینده اش می باشد .

همچنین این امکان وجود دارد که کارکتر اصلی این سریال را در قسمت های پایانی سریال How I Met Your Mother مشاهده کنیم و یا به شما معرفی شود و در آخر لازم به ذکر می باشد باشگاهی که این دوستان صمیمی سریال How I Met Your Mother معمولا در آن قرار می گذاشتند و دوره هم جمع می شدند نیز در سریال spin-off قرار خواهد داشت و مانند یک پل میان این دو گروه تداعی می شود .


منبع:خبرگزاری آریا فیلم