درست در ماه قبل خبری منتشر کردیم مبنی براینکه شایعاتی در رابطه با پروژه ی بزرگ و مهم Batman vs. Supermanمنتشر شده اند و به احتمال زیاد شاهد یک کارکتر زن جدید خواهیم بود که نقش معشوقه ی Bruce Wayne را بازی می کند ، بسیاری باور داشتند این خبر تداعی حضور ابرقهرمان آمازونی کمیک بوک یا همان Wonder Woman می باشد و بسیاری دیگر نیز بیشتر علاقه داشتند تا یک Catwoman متفاوت را مشاهده کنند .


مدت ها از انتشار این شایعه می گذارد و در همین راستا کمپانی بزرگ Warner Bros همچنان بدنبال پیدا کردن راهی برای وارد کردن Wonder Woman به پرده های نقره ای می باشد که حتی اخیرا Greg Silverman مدیر بخش انتشارات جهانی و توسعه ی محصولات Warner Bros درباره ی این کارکتر صحبت کرد و اعلام داشت برنامه هایی برای این قهرمان زن وجود دارد اما منتظر یک فرصت درست و مناسب هستند .

در حالیکه کمپانی هایی مانند Marvel و Disney مشغول آوردن کارکتر هایی همچون Groot (یک درخت عظیم الجثه و سخنگو) و Rocket Raccoon (یک راکون جنگجو و سخنگو) با فیلم Guardians of the Galaxy
به دنیای سینما می باشند ، بنظر می رسد برای Warner Bros کمی سخت است که فیلمی از یک ابرقهرمان زن بنام Wonder Woman بسازد . البته باید تاحدودی حق هم به این کمپانی داد ، بالاخره بیشتر تمرکز ها بروی پروژه ی مهم Batman vs. Superman نقش بسته شده است و به قولی حتی خدا نیز منتظر تماشای این فیلم می باشد .


اما بتازگی در لس آنجلس یک مراسم ویژه برای علاقه مندان کمیک بوک برگذار شده است که مربوط می شود به Stan Lee (نویسنده ی مشهور داستان های ابرقهرمانان – مارول) و Jaimie Alexander بازیگر نقش Sif در سری فیلمهایThorمهمان ویژه ی این مراسم بود . Jaimie Alexander که در فیلمهای دیگری از جمله The Last Stand و Loosiesحضور داشته است در مصاحبه ای در این مراسم اعلام داشت ، وی ملاقاتی با Warner Bros داشته و در مورد پروژه یBatman vs. Superman صحبت کرده اند که علاوه براین او چیزهایی هم از داستان این فیلم باخبر می باشد .

این بازیگر ۲۹ ساله چندان اطلاعاتی از موضوعات بحث شده در ملاقاتش با Warner Bros ارائه نداده و مشخص هم نکرده کارکتری که او را برایش در نظر گرفته اند Wonder Woman است یا Catwoman و یا اصلا چیز دیگر . جدا از اینکه آیا این بازیگر را در این فیلم خواهیم دید یا خیر ، نکته ی اصلی مربوط می شود به Marvel که این کمپانی معمولا قرارداد های چندگانه با بازیگرانش می بندد که این موضوع حتی شامل Natalie Portman نیز می شود و با توجه به اینکه کارکتر Jaimie Alexander چندان در دنباله های Thor مهم بنظر نمیاید اما باید دید آیا مارول می گذارد رقیب اش او را جذب دنیای DCکند . در آخر بنظر ما Warner Bros هم اکنون با Jaimie Alexander به توافق رسیده اند و بزودی این خبر منتشر خواهد شد . اما برای ما بگویید شما چی فکر می کنید .

منبع:خبرگزاری آریافیلم