کمپانی صاحب نام Paramount Pictures سرانجام پس از مدتی سکوت حرکتی کرد که بسیاری چهار هفته است منتظر آن می باشند . از آنجا که اثر جدید Martin Scorsese بنام The Wolf of Wall Street قادر به اکران در ماه نوامبر نمی بود ، کمپانی Paramount ابتدا تصمیم گرفت تا تاریخ اکران این فیلم را به روز کریسمس تغییر دهد که این حرکت باعث می شد تا این فیلم در برابر دیگر محصول Paramount یعنی Jack Ryan: Shadow Recruit با بازی Chris Pine قرار بگیرد .


حال طی مذاکرات مابین این کمپانی و Kenneth Branagh کارگردان Jack Ryan: Shadow Recruit به نتیجه رسیده اند تا این فیلم در تاریخ ۱۷ ژانویه ۲۰۱۴ در سینما ها اکران شود و یک فضای کاملا باز برای فیلم Martin Scorsese ایجاد کند . فیلم Jack Ryan: Shadow Recruit براساس سری داستان های Tom Clancy ساخته شده است که در آنChris Pine نقش قهرمان داستان Jack Ryan را بازی می کند که یک تحلیلگر مالی ساکن مسکو ی روسیه می باشد ، وی پس از اینکه متوجه می شود تعدادی از همکارانش درصدد یک حمله ی تروریستی به اقتصاد آمریکا می باشند ، مجبور به مداخله می شود . مسلما Kenneth Branagh اکران در ماه ژانویه را هرگز در ذهن نداشته اما در آخر این فیلم باید در آن تاریخ با فیلم کمدی Ride Along ، انیمیشن The Nut Job و در ادامه با فیلم ژانر وحشت Devil’s Due رقابت کند .


همچنین پس از انتشار این خبر ، مدیر کمپانی Paramount بنام Brad Grey در بیانیه ای تایید کرد که The Wolf of Wall Street با بازی Leonardo DiCaprio آزاد است تا بطور رسمی در روز کریسمس اکران شود . همچنین وی افزود Martin Scorsese برش های جدیدی در فیلم انجام داده و درحالیکه نسخه ی اصلی به ۱۸۰ دقیقه (۳ ساعت) می رسید اما نسخه ی انتشاری ۱۶۵ دقیقه (۲ ساعت و ۴۵ دقیقه) خواهد بود .

از نظر Brad Grey ، این فیلم نمایش بسیار بزرگی خواهد داشت و بسیار ویژه است و مهمترین عنوان ۲۵ دسامبر را در اختیار خواهد داشت .

The Wolf of Wall Street
ممکن است چندان چهره ی قوی در باکس آفیس نداشته باشد اما مستقیم بطرف جاده ی جشنواره ها می رود و این فیلم در این تاریخ مجبور است تا با پروژه هایی همچون The Secret Life of Walter Mitty , 47 Ronin , Grudge Match و مستند Justin Bieber بنام Believe رقابت کند که البته عنوان آخر چندان در این رقابت حساب نمی شود .این فیلم براساس خاطرات Jordan Belfort ساخته شده و در ان Leonardo DiCaprio نقش یک مرد خوش گذران ، دلال و پخش کننده ی مواد مخدر را بازی می کند که در سال ۱۹۹۸ وی بدلیل تقلب های امنیتی و پولشویی تحت تعقیب فدرال قرار گرفت و سرانجام به ۲۲ ماه زندان گرفتار شد .

دیگر بازیگران این فیلم را Matthew McConaughey , Jonah Hill , Jean Dujardin , Rob Reiner , Kyle Chandler , Margot Robbie , Jon Bernthal , Cristin Milioti , P.J. Byrne وEthan Suplee تشکیل می دهند .منبع:خبرگزاری آریافیلم